Drahokamy

2. srpna 2013 v 18:34 | Ali |  Série
Název série: Drahokamy
Autor: Kerstin Gier
Počet dílů v sérii: 3

Nakladatelství: COOBOO

Díly:
1. Rudá jako rubín
2. Modrá jako safír
3. Zelená jako smaragd

Obsah: Žít ve stínu své sestřenice není nic dobrého. O tom by vám vyprávět Gwendolyn Shepherdová. Celých jejich šestnáct let má Charlotte pozornost díky genu, který zdědila. Jenže jak se ukáže, ten časocestovací gen nemá Charlotte, ale Gwen. Od té doby musí podnikat výpravy do minulosti, kde se musí setkávat s hrozivým hrabětem Saint Germainem, chodit na plesy a elapsovat v tmavém sklepení kdesi v sídle Strážců. A aby toho nebylo málo, do hry se dostane láska. Neváhejte a přečtěte si úžasnou trilogii o cestování v čase.
Obálka: Obálka na mě udělala první dojem. I na základě toho jsem se rozhodovala, zda ji koupit, nebo ne. Naštěstí jsem udělala dobře a koupila si ji. Ačkoli je ta první růžová, myslím, že je nádherná. Ta barva mi tu vůbec nevadí. co teprve ty dvě další. Každý díl má hezčí a hezčí obálku a zelená podle mě vítězí.
Doporučení: Pokud váháte, tak váhat přestaňte. Radši bežte do nejblišího knikupectví a hned si je tam kupte. Věřte, bude to stát zato. Kniha se čte velmi dobře, už i kvůli těm Gwendolyniným komentářům. Takže se nudit nebudete, naopak, jistě se pobavíte. A možná se z vás stanou pokojové fontány, zvášť u zelené. Drahokamy doporučuji všem fanouškům fantasy nebo romantiky.

Přidám ještě trailer na první díl. Ano, první díl již zfilmovali a doufám, že brzy zfilmují i druhý.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama