Knižní vzpoura 1 - Kit731

4. srpna 2013 v 14:52 |  Knižní vzpouraČTEME NEUSTÁLE:

1. Ve vaně
Ano, do koupelny chodím zásadně s knížkou. Teda pokud je to klasická dlouhá koupel, znáte to, bublinky (myslím tím pěnu do koupele), hudba, tlumené světlo, relaxace... Prostě taková průměrně hodinka s dobrou knížkou nikdy neuškodí. A ještě se mi nikdy nestalo, že bychom tam usnuly nebo se vykoupaly obě (myslím já a knížka).
- splněna 1 mise -

2. Při čištění zubů
Jak jsem psala výše, do koupelny chodím zásadně s knížkou. A jak si jinak zpříjemnit automatickou činnost, než si sednout na kraj vany s dobrou knížkou? Takhle se denní rutiny odbyde raz dva a člověk si ji skoro ani neuvědomí.
- splněny 2 mise -

3. Ve škole
Přiznávám, že tohle momentálně nejde. Do školy nechodím, ale byly časy, kdy jsem četla ve škole pořád. Naštěstí mě nikdo nepřistihl. A v dnešní době? Čtu si v hudební škole ve sboru, ale pšt :-)
- splněny 3 mise -

4. U jídla
Jídlo? A bez knížky? To je pro mě nepředstavitelné. I když jsou občas dny, kdy nemůžu jíst a zároveň číst, aspoň mám trochu volna, abych mohla aspoň jednou rukou odhánět kočku/kočky (podle toho, jak moc jsou mlsní) od talíře. A samozřejmě taky na různých táborech si odpouštím knížku...
- splněny 4 mise -

5. V autobuse/autě/vlaku...
Snažím se číst, ale moc nemůžu. Jsem takový ten člověk, kterému knížky a cestování nejde moc dohromady. Ale aspoň chviličku vždycky jo, takže myslím, že i tady si můžu připsat splnění.
- splněno 5 misí -

- Postup na první úroveň -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama