Seriál True Blood

25. září 2013 v 16:08 | Simi |  OSTATNÍ
Asi před půl rokem jsem si stáhla do mobilu první díl knížní série Pravá krev a teprve před pár dny jsem se konečně odhodlala a začala to číst. Možná tak trochu spíš ze zoufalství, že jsem neměla po ruce nic jiného, protože, co si budeme povídat, neni to úplně nejinteligentnější čtení, i když knížka je trochu lepší, než seriál.

A k tomu se dostávám. Po přečtení prvního dílu jsem se nechala částečně přemluvit, čístečně svým mozkem dokopat k tomu, abych zapla i seriál.
Tomu předcházelo to, že jsem to sdělila Kit a ta byla velice smutná, že neuvidí můj obličej, jak se budu tvářit, až se na to budu dívat. Nejdřív jsem tak trochu nechápalo proč, začátek mi nepřišel tak hrozný, jenže potom jsem to pochopila. :D

Když jsem se dostala ke scéně Jasona a Modet na gauči, no dejme tomu, že můj výraz byl trochu pošramocený, ale nakonec, sledovala jsem The White Queen, pár dílů Game of thrones a četla jsem Padesát odstínů, myslím, že zkazit a překvapit mě už asi nemůže nic.Naprosto mě deptá herečka, co hraje Sookie, nemůžu si pomoct, ale fakt. Nevím, jestli je to schválně nebo to ta ženská dělá přirozeně a je tak špatná herečka, ale ty posunky, pohledy a ta mezera mezi zubama!
Billa jsem si taky představovala trochu jinak. Vlastně úpně jinak, podle mě je na něj ten chlápek nějakej starej, ale tak dobře no. Zase chápu, že v takovej prasárně se nechtělo hrát jen tak někomu. :D
Jasona jsem si taky představila trochu jinak, ale jakou děvku ho vystihli fakt dobře. Ten je tam snad jen pro to v tom seriálu, aby tam byl někdo blbej, nadrženej a aby tam měli nějaké scény se sexem, protože kdykoliv je tam Jason, tak v 99% prostě s někým spí.

Celkově mě to zklamalo a na to, že jsem na třetím dílu, přechází mě veškerá chuť se na to dál dívat. Nevím, jestli jsem se holt nedostala ještě do správné akce nebo je to vážně naprostá nuda!

Sookie je tak trochu jako Bella ze Stmívání, věčně otevřená pusa, nekonečně dlouhé pohledy s Billem, při kterých usínám a to, když někam jde a kroutí zadkem, u toho jsem brečela smíchy.

Nechci to nějak urážet, to ne, ale prostě mě to nezaujalo. To už asi jsou lepší i upíří deníky, které jsem taky neviděla celý, asi nejsou upíří má silná stránka. Ale tak, kdo rád nesmyslné pohledy, krev, sex a podivný herce, tak prosím.. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kit731 | 26. září 2013 v 9:52 | Reagovat

A kde jsou nějaké ukázky? Podrobné popisky? Naše hry? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama