NUMEROLOGIE

29. března 2014 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731
Název: Numerologie
Autor: Teresa Moorey
Série: A - Z
Počet stran: 400
Nakladatelství: Metafora

Poznejte tajemství a moc čísel! Tělo i duše očima nejstarší číselné vědy...Další knížka, ve které nenajdeme žádný děj ani hlavní nebo vedlejší postavy, ale přesto stojí za přečtení. A vůbec se nemusíte ničeho obávat, i když při používání budete potřebovat čísla. Proč? Jedná se o numerologii, což je číselná věda.
Mysleli jste si, že jméno o vás nic nenapovídá? A že datum narození je jen prosté číslo? Mýlíte se. Zkušený numerolog by s malým započítáním mohl o vás říct mnohem více, než byste tušili, že se dá poznat.
Existuje pět hlavních čísel, které si s jednoduchým postupem můžeme vypočítat sami (a poté si najít jeho význam): číslo osobnosti, číslo životní cesty, číslo duše, číslo osudu a aktuální číslo.
Samozřejmě že se čísla netýkají pouze lidí, ale své číslo má třeba i váš byt (dům), auto, zvíře... stačí mít jen otevřené oči.

Zkuste si, pro názornou ukázku, vypočítat svá hlavní čísla.
Číslo osobnosti - vyjadřuje vaši povahu, jak se jeví navenek. Je odvozeno z pořadového čísla dne v měsíci.
Číslo životní cesty - souvisí s cestou, po které směřujete. Vypočítá se sečtením jednotlivých číslic data vašeho narození.
Číslo duše - vypovídá o instinktech a pocitech. Vypočítá se součtem hodnot samohlásek ve jméně (a=1, e=5, i=9, o=6, u=3, y=7).
Číslo osudu - vztahuje se k tomu, co se dědí v rodě, k očekávání na vás i vás samotných. Vypočítá se součtem celého jména.

Pokud vás kniha Numerologie zaujala a chtěli byste zjistit o sobě více, rozhodně neváhejte a sáhněte po této knížce, nebudete litovat. Nejen, že se dozvíte věci o sobě, které vám třeba nejsou úplně jasné, ale získáte i lepší pohled na okolí.
A třeba vás, díky prostých číselných náznacích, kterým nikdo nevěnuje pozornost, potká nesmírné štěstí a láska. Nikdy nevíte, k čemu se může taková, na pohled banální a prostá, věc hodit.


Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Metafora.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama