Květen 2014

ANDĚLSKÉ ROZMLUVY

31. května 2014 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731
Autor: Peter Allmend
Počet stran: 91
Nakladatelství: Metafora

Přichází z jiných světů, aby nás učila moudrosti, porozumění a lásce...
Její jméno je ELISION

PRAVÁ LÁSKA

29. května 2014 v 17:38 | Kit731 |  Recenze KIT731
Autor: Jude Deveraux
Počet stran: 438
Nakladatelství: Baronet

Alix Madsenová právě dokončuje studium architektury, když jí Adelaide Kingsleyová odkáže ve své závěti okouzlující Nuntucketské sídlo z devatenáctého století, které může využívat po jeden rok. Pro energickou Alix - která se právě zotavuje z rozchodu s přítelem - je vztah postarší ženy k Madsenově rodině opředen tajemstvím, ale z několika důvodů přijme podivné podmínky závěti. Získá tak čas, aby naplánovala svatbu své nejlepší přítelkyně.

Emma Hart - Hrej hráčem

24. května 2014 v 23:01 | Simi |  Recenze KIT731
Autor: Emma Hart
Název: Hrej hráčem (The Love Game)
Díl: 1. díl (i když ty další už nejsou o těhle dvou)
Anotace:
Oba jsou hráči ve své hře. Oba mají svá pravidla hry. Ale netuší, že život může pravidla hry změnit…

Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která má za úkol do měsíce Bradena svést, omotat si ho kolem prstu a pak ho surově odkopnout.
Operace Hrej hráčem může začít.

Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou "královnu univerzity", aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena.

Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…

A zase knížky :D

15. května 2014 v 19:35 | Kit731 |  OSTATNÍ
Dneska bych vám zase chtěla představit své nové přírustky. Nebudu to obkecávat, snad jen nastíním situaci.
Dneska, 15. května, jsem jela na přijímačky na vysokou (kdyby to někoho zajímalo, tak na Preprimární a primární pedagogiku. A mám z toho dobrý pocit). Ale k věci. Po smutném odchodu z Knih Dobrovského (kamarádka mě odtáhla bez možnosti jakéhokoliv nákupu), jsem se nedala a po cestě zašla do Levných knih.

NETVOR

6. května 2014 v 12:41 | Kit731 |  Recenze KIT731
Název: Netvor
Autor: Alex Flinn
Počet stran: 252
Nakladatelství: Moba

Anotace: Jsem netvor. Zvíře. Ne vlk nebo medvěd, gorila nebo pes, ale odporná stvůra, která chodí vzpřímeně. Jsem zrůda. Myslíte si, že vám vyprávím pohádky? Mýlíte se. Vše je skutečné. Místo - New York City. Čas - současnost. Nejsem znetvořený, není to nemoc.