KAMARÁDI NA VÝLETĚ

27. září 2014 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731
Originální název: Les Doudous de cendrine en vacances
Autor: Cendrine Armani
Počet stran: 2014
Rok vydání: 64
Nakladatelství: Metafora


34 veselých háčkovaných kamarádů
Z edice Tvůrčí nápady pro volný čas

K nejoblíbenějším hračkám pro nejmenší patří měkoučké barevné figurky. A nejlepší jsou ty, které pro ně vyrobíme sami. Tentokrát je uháčkujeme a pošleme na cesty. Autem, lodí, vrtulníkem, zkrátka vším možným. Zábava musí být, nemyslíte?

(Já a můj mazlíček Simba vybíráme nového kamaráda. Poradíte nám?)

Kdo z nás nikdy neměl svého kamaráda, z plyše nebo jiného podobného? A kdo z nich ještě nikam s vámi necestoval? Pokud máte takového mazlíčka, jste šťastný člověk. Pokud ne, nezoufejte, v tom případě je vám kniha Kamarádi na výletě ku pomoci.
Podle této knížky si můžete vytvořit, jakého jen kamaráda chcete, stačí jen mít ponětí o tom, co to je háčkování a jak se to provádí (i když podrobné návody najdete i tady) a máte háček a příze. Pak už jen záleží na vás, jestli se do toho vrhnete a s jakou měrou. Každý začátek je těžký, ale výsledek stojí za to.
Nemusíte však vytvořit tazlíčka - tulíčka pro sebe, pokud máte nějaké mladší sourozence nebo známí mají malou dorbotinu, dejte mu takového mazlíčka a děti vás budou milovat.
Nejen, že si díky knížce Kamarádi na výletě zlepšíte své háčkovací a dovednostní schopnosti, ale potěšíte i dětská srdíčka. A za to to přeci stojí, ne?


Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Metafora.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama