Děvče z maloměsta

14. října 2014 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731
Název: Děvče z maloměsta
Originální název: Small town girl
Autor: LaVyrle Spencerová
Rok vydání: 2001
Nakladatelství: Ikar

Tess McPhailová, známá country zpěvačka, přijíždí po dlouhé době domů za rodinou, kde ji obyvatelé městečka nevítají moc nadšeně. Dokonce i matka ji trochu zklame - okouzleně mluví o šarmantním přitažlivém sousedovi - Kennym - a jeho dceři Casey. Tess u Casey objeví pěvecký talent a po delším oťukávání i okouzlující já svého souseda. jenže být slavným zpěvákem má své nevýhody - dlouhá turné, omezená svoboda a nedostatek času.

Mže být i country zpěvačka šťastná a mít vlastní rodinu?Knížku jsem kdysi dostala (mám dojem, že to bylo loni na Vánoce, ale ruku do ohně bych za to nedala) a dostala jsem se k ní až v únoru (jedna z těch šťastnějších knížek). Nevzpomínám si, že bych od LaVyrle nějakou knížku předtím četla, takže to byla moje (asi) prvotina. A nezklamala.
Mám ráda hudbu, jestli si vzpomínáte, jednou jsem vám psala, že sama zpívám ve sborovém zpěvu (ale to teď není podstatné), takže jsem ke čtení přistupovala jako průměrný znalec. A přestože toho zpěvu tam zas tak moc nebylo, našla jsem tam hlavnější věc - lásku. Jak lásku mateřskou a sesterskou, tak k tomu, co rádi děláme a co nás živí, a také k bližnímu svému.
Příběh plný lásky a porozumění, ale i bolesti, ale hlavně lásky. Peníze nehrají nejdůležitější roli, za ně si všechno nekoupíte, ale můžou vám pomoci jít za svým snem. A i když ten sen může být složitý, nakonec vždycky zvítězí láska.

Knížka nebyla úplně dokonalá, něco mi v ní chybělo. Uděluji jí 70%.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama