Kouzelná knihovnička 2014 - Kit731

28. listopadu 2014 v 10:00 | Kit731 |  KOUZELNÁ KNIHOVNIČKA

Ahoj, milí knihomolové :)
Už podruhé se vám hlásím s Kouzelnou knihovničkou. Tentokráte je to hlavně proto, že jsem se konečně dostala - taťka a bráška mi udělali novou knihovnu (ty knížky už se pod stolek nevlezly, no...). Takže v tomto článku možná najdete některé knížky, které jste v předchozím díle (článek zde) již viděli. Je nádherná, doufám, že mi v noci kočky nebudou vyhazovat knížky na hlavu :D


Takto vypadá nejnovější knihovnička pár hodin po sešroubování. Přišly sem většinou detektivky, dvě hromádky ze skříňky a pár knížek (převážně recenzních) ze stolku. Pojďme se na ně podívat blíže.

Začneme úplně nahoře, kde je moje sbírka knížek od JKR a o HP. Časem bych chtěla doplnit i o doplňkové knihy, tzn. Bajky barda Beedleho, Famfrpál v průběhu věků a Fantastická zvířata a kde je najít. Případně dalšími knížkami (plus pokračováním detektivky).

V druhé poličce se nachází knížky od Yrsy Sigurdardóttir (Ohnivého anděla má půjčeného kamarádka a šestý díl, Plavba smrti, by měla přijít každým dnem). Dále je Neviditelný strážce, na jehož pokračování také čekám, dvě knížky od Roberta Craise, jeden díl Nancy Drew (druhý leží na hromádce k zrecenzování), dva díly mých milovaných Třech pátračů, plus první dva díly série Jack Swyteck.

Na třetí poličce najdeme knížky od J. D. Robb. Zatím jich není moc, ale chystám se je získat (i když nevím, kam se všechny vlezou. No a ty boční sešity, to jsou na zaznamenávání výletů (časem zapíšu konečně to Sydney) a moje rádoby "knížka" i s poznámkami.

Čtvrtá polička se nese v duchu Jaroslava Foglara a Kateřiny Petrusové. Zakázanou přitažlivost má u sebe momentálně mamka, ostatní chybějící foglarovky bych (opět) ráda doplnila. Ovšem netuším, kam se mi vlezou, uf.

Pátá polička, snad nemusím k tomu nic dodávat. Snad jen to, že zde chybí ještě Erebos, který je u mé druhé kamarádky. O doplnění sérií nemusíte pochybovat.

V šesté poličce najdeme Dextera (kromě 4 - 6 dílu), jeden díl Temperance Brennanové, Kambiony, Netvora a Monster High. A Pionýrskou encyklopedii, kam se čas od času podívám, jsou tam zajímavé věci.

Sedmá polička, moje LK polička. Plná až po okraj, a přece v ní chybí pár dílů. Merlinžel na ty jsem v LK nenarazila, snad se mi podaří jinak...

Osmá, alias upíří polička. Nechybí ani nejnověji koupené tři díly Akademie Evernight (kterou jsem "donutila" koupit bráškou O:-))

A poslední, (ne)polička. Tady není moc hezky, je tu zmatek. Mé starší LK knížky jsou dole v krabici, vlevo je několik romantických knížek (zbytek se přesunulo pod stolek) a vpravo v krabici jsou knížky, které se chystám číst v nejbližší době, takže po přečtení změní místo.


Řeknu vám, že jsem za ni nesmírně vděčná, takže díky, mami, tati a Radi, za nádherný předvánoční dárek :) A víte, že i když jsem dostala tuhle krásku, že i tak mám dost dalších knih, které nemají pelíšek? Zkusím další psí očka, třeba se někdo chytí :D

Tak tohle je moje nejnovější Kouzelná knihovnička, někdy se zase uvidíme u další.A jak vypadá ta vaše?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miki | Web | 28. listopadu 2014 v 10:20 | Reagovat

Kouzelnou knihovničku jsem dělala na staré blogu, ale plánuji ji obnovit i na stávajícím :D.
Plánuješ doplnit i sérii Oškliví? Ta mě moc bavila :).

2 Kit731 | 28. listopadu 2014 v 10:40 | Reagovat

[1]: Samozřejmě, že plánuju, tohle jsou knížky, se kterýma to myslím vážně :D A i když jsem Ošklivé ještě nečetla, tuším, že se mi budou líbit :D

3 Lady CHARLOTTE | 28. listopadu 2014 v 19:47 | Reagovat

Oooo to je knih :) hlavně se mi líbí ta upíří část a HG :) myslela jsem si, že jsem knihomol, ale když vidím tebe tak jsem na tom ještě hůř.....  moc pěkná knihovnička :)

4 Sabča | Web | 3. února 2015 v 12:57 | Reagovat

Máš nádherné knihy a pěkně poklizené :-) Já bohužel nemám na knihovničku místo, takže mé knihy jsou různě postrkané a je jich obrovské množství :D

5 kit731 | 4. února 2015 v 8:38 | Reagovat

[4]: Díky, je můj miláček. Jen už je trochu plná, už skoro není kam dávat další - čekám na novou, ale kdo ví, jestli se jí dočkám ještě letos... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama