KRVAVÝ MĚSÍC

4. prosince 2014 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731
Název: Krvavý měsíc
Autor: Nancy Gideon
Rok vydání: 2013
Nakladatelství: Fragment

Charlotte Caissieová je naprosto normální žena, která pracuje u policie. Jejím velkým tajemstvím je původ jejího přítele - Maxe Savoie.

Jeden z jeho druhu je nalezen v docích mrtev, s hlavou roztříštěnou zevnitř. Max tuší, kdo je vrahem, ale než si objasní správnost svého myšlení, prozatím své podezření tají. To se však moc nevylácí, jelikož Charlotte (jinak zvaná Cé Cé) se do pátrání pouští tak či tak. Ať již jí hrozí nebezpečí nebo ne, práce je práce.
V patách jí však jsou nadpřirození nepřátelé...


Knížka Krvavý měsíc mě zaujala svou obálkou a anotací. A i když je to už třetí díl, přesto jsem se do něj pustila. Velice mě zajímalo, kdo je vlastně Max, a byla jsem příjemně překvapena, jelikož je to má oblíbená rasa.
Je pěkné vidět, když se mají dva rádi, i když jsou mezi ními rozdíly, říkají nám, že ať už jsme jací jsme, nemusíme si upírat, co chceme. A i když možná hned nemůžeme prozradit, jaký život vlastně dopravdy vedeme, nejdůležitější je, abychom sami věděli, jak ho vlastně žijeme.
Příběh Maxe a Charlotte se mi líbil a bavil mě od začátku do konce, i když občas jsem se musela trochu do čtení nudit, přesto však sérii Moonlight nezavrhuji a nemůžu se dočkat, až se začtu do dalších dílů.

Originální název: Captured by moonlight
Série: Moonlight
Díl: 3.
Počet stran: 311

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Fragment.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama