Duben 2015

VÁHAVÝ MILENEC

24. dubna 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Váhavý milenec
Autor: Katherine Arthurová
Nakladatelství: Harlequin

Mladý detektiv Lyndsay Stuartová už roky miluje svého šéfa, Quentina Longa. O její lásce vědí všichni - až na samotného milého. Ale Luke a Theresa se rozhodnou osudu trochu napomoci a oběma detektivům zařídí prácičku na romantickém zámku Gravelpick Manor, kam se vydávají jako archeologové.
Příroda je v okolí zámku malebná a romantická, pomůže to a přítomné nebezpečí Quentinovu otevřít oči?

EASY?

22. dubna 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Easy?

Autor: Tammara Webber

Nakladatelství: Jota


Vysokoškolačka Jacqueline se vrací z večírku, a najednou je přepadena a téměř znásilněna ve svém autě. Najednou se objeví tajemný zachránce Lucas, který je starší než ona, a zachrání ji. Od té doby na něj nemůže přestat myslet, ale má štěstí, protože na sebe pořád narážejí. Jenomže Jacqueline má problémy s ekonomií, a tak jí její profesor dá adresu na jednoho doučovatele, se kterým si začíná psát.

VYTOUŽENÁ CHVÍLE

20. dubna 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Vytoužená chvíle

Autor: Elizabeth Lowell

Nakladatelství: Alpress


Hádka s přítelem není zrovna nejšťastnější nápad, protože se může stát, že ho už nenajdete živého. Přesně to se stalo i Shaye, rodačce v Refuge, a jedné z mála Lorneových blízkých. Na scéně se však objevuje i šarmantní Tanner, synovec zesnulého, který působí jako detektiv. Místo skonu svého strýce hned považuje za místo činu, jako důkaz bere vše, co se nějak vymyká běžnému systému. Za pomocnici si bere Shaye, v jejíž společnosti je mu více než dobře, a ani ona není vůči Tannerovu kouzlu odolná. Jenže stále je tady ještě otázka Lorneova skonu.

STRÁŽKYNĚ BRÁNY

14. dubna 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Strážkyně brány
Autor: Michelle Zinková
Nakladatelství: Knižní klub


Není to zas tak dávno, kdy Amelia Milthorpeová ztratila bratra a dozvěděla se, že podle proroctví přežije buď ona, nebo její dvojče Alice. Lia se vydává se svými přáteli - Soniou, Luisou, Edmundem a nově i Dimitrim - najít zbývající informace o tom, jak zvrátit celé proroctví. V cestě jí však nebrání jen nepřátelé, ale problémy se objeví i v cestující skupině mířící na Altus...

CHLADNÉ OSTŘÍ

12. dubna 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Chladné ostří

Autor: Franziska Gehm

Nakladatelství: Fragment


Oficiální anotace: Na dřevěném ostrůvku uprostřed jezera je nalezena pobodaná dívka. Nikdo netuší, kdo mohl šestnáctileté Floře tak ublížit. Policie objeví spoustu stop, přesto se jí nedaří pachatele dopadnout. Opravdu si Flora z noci, kdy byla napadena, nic nepamatuje? Nebo snad mlčí úmyslně?

ON

10. dubna 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: On

Autor: Carey Heywood
Nakladatelství: Galatea


Sarah Millerová byla na škole šíleně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa Priceho, se kterým pak i chodila, ale nedopadlo to úplně tak, jak si představovala, jelikož nakonec od něj utekla.
Nyní se vrací do rodné Atlanty na svatbu svého staršího bratra, když v letadle s šokem zjišťuje, že Will tam bude taky. A aby toho nebylo málo, Sarah a Will jsou k sobě přiřazeni jako pár, jelikož jsou oba volní.

BOUŘE

8. dubna 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Bouře
Autor: Julie Crossová
Nakladatelství: Fragment


Devatenáctiletý Jason umí cestovat časem. Minulost však nezmění a do budoucna se také nedostane. Když za ním jednoho dne vpadnou Nepřátelé času a střelí jeho přítelkyni Holly, Jackson mimoděk skáče do roku 2007, který se stává jeho novou základnou.
Jackson se vydává za své mladší já, které s příchodem Jacksona z budoucnosti zmizelo, a seznamuje se s Holly a svým nejlepším kamarádem Adamem, který mu v budoucnu pomáhal pochopit cestování časem. Ale stále tu jsou Nepřátelé času, kteří usilují o Jacksona; a také Jacksonův otec, který není takový, jak vypadá.

ŽHAVÉ STÍNY

4. dubna 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Žhavé stíny
Autor: Jennifer Ambers
Nakladatelství: Moba


Valerie Blumová, skvělá kuchařka, dostane práci na soukromé jachtě Konstantina Steinburga, který ji nesmírně přitahuje. A ani Konstantin není odolný proti kouzlu Valerie. Stanou s milenci a Valerie se zamiluje. Ale pokud se jedná o city, Konstantin je najednou chladný. Poblíž jednoho přístavu se však Konstantin ztratí a Valerii stále více trápí myšlenka svého milovaného jako pašeráka.

ANDĚLÉ MILUJÍ PROSTĚ JINAK

2. dubna 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Andělé milují prostě jinak
Autor: Thomas Brezina
Nakladatelatví: Egmont


Vickiino srdce stále bloudí mezi dvěma anděly - Azraelem a Bílým. Kromě toho stále plní andělské úkoly a s nejlepšími kamarádkami Nessou a Glorií provozují dohazovačskou agenturu ŠDA. Stále jsou však lidé, kteří proti Andílkům brojí a nenechají je na pokoji. A i tentokráte jde někomu o život.
Komu může Vicky důvěřovat a komu naopak ne? A podaří se jí, jako andělovi, zachránit životy?