ČEKÁNÍ NA ZÁZRAK

11. června 2015 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Čekání na zázrak

Autor: Stacey Kadeová

Nakladatelství: Fragment


Ally to nemá vůbec snadné. Bývala úspěšná roztleskávačka - dokud neumřela. Naštěstí se seznámila s Willem, který umí komunikovat s duchy - a slíbil Ally pomoc.
Spolu se snaží najít někoho, kdo jim pomůže osvětlit nastálou situaci - až natrefí na Malachiáše a jeho duším dvojčetem Erin. Erin je pro oba překážkou a dokonce téměř i zabije Ally. Nebyli by to však Will a Alona, aby se nechali zastrašit nějakým duchem...

Je opravdu láska silnější než smrt?Čekání na zázrak jsem si nemohla nechat ujít, předchozí díly jsem si totiž zamilovala (recenze na předchozí díly: Setkání s duchem / Zamilované duše).
Obálka se mi velice líbí, podle mě je vhodná právě pro tento závěrečný díl. A také celkově sedí pro celou sérii, i když ani zde mi ten kluk prostě nesedí, prostě mi přijde dost starý.
Na čtení jsem se velice těšila, styl autorky mi sedl a já nedočkavě očekávala, jak vůbec tento příběh skončí. Měla jsem nějakou představu, co a jak by se mohlo dít, ale zjistila jsem, že jsem celkem mimo. A přesto jsem byla příjemně překvapena a nad závěrem i uronial slzičku.
Hlavní postavy, Alona a Will, patří mezi mé nej postavy, i když mi zpočátku série Ally celkem lezla na nervy, během tří dílů dospěla a už to není ta rozmazlená dokonalá roztleskávačka, ale prostě Ally.
Při střetech s Erin jsem byla vážně rozhozena, a když si smlsla na Ally, zuřila jsem. Vždyť ona ji chtěla zabít! Vážně zlá nafrněná dušice, nemám ji ráda.
Čekání na zázrak je perfektní zakončení série, rozhodně se k ní někdy vrátím. Ze srdce ji doporučuji (a hned ji píšu mamce do to-be-read listu), nečíst ji je jako nedýchat.

Knihu si můžete koupit zde.

Originální název: Body & Soul
Série: Mezi nebem a zemí (3.)
Rok vydání: 2014
Počet stran: 240

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Fragment.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama