DÁMSKÁ JÍZDA S MILANEM

9. září 2015 v 9:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Dámská jízda s Milanem

Autor: Iva Lecká

Nakladatelství: Nakladatelství Šulc-Švarc


Milan miluje ženy. To dokazuje i jeho řádka žen a dětí. Jeho matka, Květa, už má dost starostí o jeho trable, a tak společně se svými snachami na něj ušije boudu - na víkend mu svěří všechny jeho děti a samy si udělají dámskou jízdu. Jenže ne vždycky všechno vyjde tak, jak by mělo…
Proč jsem si napsala o tuto knížku? Když jsem viděla na Fb odkaz, že se shání recenzent na knížky, napsala jsem si o ni (ano, v tomhle ohledu jsem celkem sysel). Kniha mě zaujala jak svou anotací, tak obálkou, takže když mi nakladatelství psalo, že jsem byla vybraná jako recenzentka, byla jsem nadšena.
Do čtení jsem se pustila hned po odchodu pošťačky. Nevěděla jsem, co od ní čekat, takže jsem vlastně neměla žádné vysoké nároky, jen jsem doufala, že Milan bude pořádně potrestán a možná se i napraví.
Moment - napsala jsem, že jsem doufala, že se Milan napraví? Chlap a změnit se? Hahaha, kéž by!
Velice obdivuji Květu, která vlastně má všechny Milanovy prohřešky, bývalé ženy a potomstvo na starost. Sama si zažila v životě nepěkné chvilky, ale ona má stále dost síly na to, aby se postavila dalším překážkám.
Naopak jsem si neoblíbila Milana, je to sobec, který myslí jen… kalhotami. Takového chlapa potkat, tak se rychle otočím, natož abych si ho vzala a dokonce s ním měla dítě! Nebo mimomanželské techtle mechtle.
Knížka mě nijak neohromila, jelikož jsem během čtení doufala, že se přece jen stane něco… výraznějšího. Taky jsem doufala, že všechny jeho bývalé se poučí, že za ním nebudou běhat jako nemocní pejsci lačnící po kosti. A že jsou silnější.
Na druhou stranu se knížka četla dobře, rozhodně ji doporučuji k přečtení, možná vám pomůže se vyvarovat právě takovýmto mužům. A nebo aspoň pomůže v překonání podobného vztahu (do kterého doufám, že se nedostanete).

Počet stran: 171
Rok vydání: 2015

Za recenzní výtisk děkuji Nakladatelství Šulc-Švarc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama