Kouzelná knihovnička 2016 - Kit731

24. ledna 2016 v 10:00 | Kit731 |  KOUZELNÁ KNIHOVNIČKA

Po třech letech nastal čas, abych vás seznámila se svou Kouzelnou knihovničkou, která se za ten čas teda moc nezměnila... Jen se ještě více zaplnila (je-li to vůbec možné). Dneska to bude část pokojová.

Jako první se seznamte s pohledem na naši nejstarší část.


Po dlouhém uvažování jsem se rozhodla nefotit knížky jednotlivě, jelikož to by bylo na hodně dlouho. Tak jen ve stručnosti - zde najdete knížky z povinné četby (nebo aspoň jejich část), dále knížky vzdělávací a esoterické (převážně z nakladatelství Metafora), dětskou literaturu a také knihy z edice Děsivé dějiny. Nechybí ani naučné o hře na kytaru (sami vidíte, že tři dokonce máme doma. A jednu basovku - mladší sourozenec se nezapře).

Dále se seznamte s naší nejnovější knihovničkou (o ní byl článek posledně).
Z bratrovy stany spíše připomíná čajový koutek, ovšem i zde se najdou nějaké knihy. K těm vám ale moc neřeknu, nejsou můj "šálek čaje", vlastně ani netuším, o čem jsou. Třeba se k nim ale někdy dostanu.
Z mé strany je knihovnička více zaplněná, tady najdeme s větší míry červenou knihovnu, v nejvyšší části najdete mou srdcovku - knihy od Enid Blytonové a Thomase Breziny. A hned vedle nich jsou knížky připravené na nejbližší čtení (ovšem netuším, kdy se k nim dostanu, na to se mě opravdu neptejte).

A ta prostřední knihovnička, se kterou jste se mohli seznámit loni před Vánocemi.
Tady najdete prakticky všechno, jak detektivky, fantasy, tak i romantiku, upíry, napětí a ruční práce. Pokud vidíte nějaké díry, kde nejsou knížky, nenechte se mást - to jsou připravená místa na knížky, které čekají na recenzi nebo ty, které si ode mě půjčila kamarádka. Ve skutečnosti by se zde nevlezla už ani jediná knížka (což je velká škoda). Na snímku nejsou ještě další dvě poličky, které jsou zakryty postelí, ale ty znáte - knížky, knížky a zase knížky.

V pokoji máme ještě jedno místo na knížky, na ty, které jsou vyřazeny (jo, už bych s tím měla udělat pořádek, snad se brzy dočkáte), a ty, které čekají na recenzi (i s tím bych si měla pospíšit, jednou naše kočky ty knížky zavalí a budou mít nový domeček).

V dalších dílech Kouzelné knihovničky se můžete těšit na knihovnu v obýváku a na chodbě.

Jak vypadají vaše knihovničky a vaše klenoty? Pochlubte se :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anie | Web | 22. března 2016 v 14:53 | Reagovat

Hezké. Knihovnička je vůbec nejlepší nábytek jaký kdo kdy vymyslel :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama