O nás ...

16. ledna 2016 v 16:01 | Kit731 a Nicole

KIT 173

Ahoj,
Jmenuji se Hanka, ale na internetu mě najdete pod přezdívkou Kit731. Už dávno mi není -náct, přesto stále miluji knížky (stačí se podívat u nás doma… není snad jediná místnost, kde by se nějaká nenašla). Jsem hrozný knihomol, většinou zvládnu přečíst minimálně dvacet knížek za měsíc. Z větší míry to jsou knížky elektronické, i když mám i dost papírových, které jsem ještě nečetla (ano, stydím se za to, ale když těch knížek je tolik…). Naše knihovničky jich čítají něco přes tisícovku z nejrůznějších žánrů. Najdete tu fantasy, dobrodružství, romantiku, čtivo pro děti nebo i napětí a horory.
Kromě čtení mám také jiné zájmy, jmenujme například zpěv. Už dlouhou dobu chodím do místního pěveckého sboru, se kterým jsem byla na nejrůznějších zájezdech po světě (jmenujme například Wales, Francii, Rusko, Řecko nebo Austrálii… v dubnu si připočítám i Ameriku).
K tomu bych hned přidala i psaní. Jedná se hlavně o povídku Splašené srdce (více informací zde), které se týká našeho sboru a mých nejbližších přátel. Také to jsou pohádky nebo vlastní tvorba (i když tím se radši nechlubím).
V další řadě bych zmínila jazyky, díky škole zvládnu angličtinu, němčinu a latinu (teda mám na ni papír, ale radši bych jí nemluvila), přesto existuje spousta dalších, které bych ráda uměla, například norština, italština a spousta dalších.

A nesmíme zapomenout ani na zvířata, řadím se do skupiny kočkofilů. Stejně jako mí přátelé a rodina, bez kterých si život nedokážu představit.

NICOLE:


Ahoj,
Jmenuji se Nicole, je mi 19 a chodím na stavební průmyslovku do Havířova. Nechtěla jsem se opakovat po Hance, ale musím jsem strašný knihomol, no a taky trošku geek! Kromě knížek jsem schopná strávit celý den hraním videoher, nebo sledováním seriálů. Miluji upíry a kočky. Doma mám psa Rockyho a kocourka Felixe. Taky ráda kreslím a plánuju
NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNIHA:Stefanovy deníky - zrození
OBLÍBENÝ ŽÁNR:Young adult, Fantasy, Klasika, Manga
OBLÍBENÉ SERIÁLY:The vampire diaries, The originals, Outlander, The big bang theory, Once upon a time, První republika.
OBLÍBENÉ HRY:The sims 2,3,4 (hraji již 12 rokem), Uncharted (1,2,3)

Assassins creed (všechny díly), Watch dogs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama