Březen 2016

POSLEDNÍ INTERVIEW

31. března 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Poslední interview

Autor: Sandra Brown

Nakladatelství: Knižní klub


Anotace: Krásná Andrea Maloneová touží získat vysněné místo ve významné televizní stanici. K tomu jí může dopomoci interview s jedním z posledních žijících amerických generálů druhé světové války. Generálův syn, Lyon Ratliff, ale nikomu nedovolí, aby rušil klid nemocného otce. Andrea musí svést těžký vnitřní boj mezi reportérkou neznající ohledy, za kterou se dosud pokládala, a laskavou ženou plnou účasti, kterou ve svém nitru vlastně je. Lyon Ratliff nečekaně změní celý její život, a Andy se tomu nedokáže ubránit. Oba se zmítají v rozporných pocitech vzájemné nedůvěry, zklamání a lásky.

MRAZIVÉ SVĚTLO

27. března 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Mrazivé světlo

Autor: Yrsa Sigurdardóttir

Nakladatelství: Metafora


Anotace: Když advokátce Tóře zavolá její kamarád Jónas, pomyslí si, že si z ní tropí žerty. V ezotericky zaměřeném hotelu, který vybudoval na pozemcích dvou starých statků, prý straší. Tóra sice na ducha nevěří, ale mrtvole místní architektky nalezené na pláži uvěřit musí.

GOGO - kluk z internetu

24. března 2016 v 9:52 | Nicole |  Recenze NICOLE

BAM! čaute, tu je GoGo!

Takto se nám Dan hlásí ve všech jeho vidích. GoGa asi všichni známe, začínal se šiškou a nutelou a teď již má na kontu milion odběratelů - a počet každou chvílí roste!

DOKÁŽETE UDRŽET TAJEMSTVÍ?

23. března 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Dokážete udržet tajemství?

Autor: Sophie Kinsella

Nakladatelství: BB/art


Anotace: Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto

ESPRESSOLOGIE

19. března 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Espressologie

Autor: Kristina Springer

Nakladatelství: CooBoo


Anotace: Sedmnáctiletá studentka Jane si přivydělává v malé kavárně jako baristka a časem vytvoří teorii, podle níž se charakter lidí pozná dle jejich oblíbené kávy. Tak si vyzkouší dát dohromady zamlklé černé presso s jiskřivou mocha. I jí samotné to přijde jako trochu bláznivý nápad, ale jen do doby, než dá dohromady několik párů, kterým to pak úžasně klape. V tu chvíli se z ní stává espressologická hvězda, k níž si chodí pro radu a rande lidé z celého města. Ale dokáže Jane najít životní lásku i pro sebe nebo bude jediná, komu se štěstí vyhne?

ZÁVISLÁ OD NÁKUPOV

11. března 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Závislá od nákupov

Autor: Sophie Kinsella

Nakladatelství: Talentum

Anotace: Rebecca Bloomwoodová je priamo žijúcim dôkazom shopaholika. Radí ľudom, ako zaobchádzať s peniazmi , ale sama trčí po uši v dlhoch. Nerobí nič iné, iba vášnivo nakupuje. Pracuje ako redaktorka v časopise zaoberajúcom sa sporením a investovaním.
Pokiaľ však Rebeka niečo zúfalo neovláda, tak je to hospodárenie s peniazmi. Nemôže sedieť v kancelárii, aby nemyslela na nákupy, nemôže ísť po ulici, aby nevošla do obchodu, nemôže z neho odísť, aby niečo nekúpila . Jej úvery a dlhy rastú, dostáva výhražné upomienky, uchyľuje sa ku klamstvám. Nakoniec pomôže nečakaná náhoda...

FRANCÚZSKY 15 MINÚT DENNE

7. března 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Francúzsky 15 minút denne

Autor: Caroline Lemoine

Nakladatelství: Slovart


Anotace: Učebnice pro začátečníky a mírně pokročilé. Nevyžaduje žádné předchozí znalosti jazyka, výuka je formou přiměřené slovní zásoby a konverzace. Kniha je rozdělena do tematických celků a zahrnuje oboustranný slovníček i průvodce jídelním lístkem.


GREY

6. března 2016 v 21:19 | Nicole

Dostaňte se do jeho hlavy

Dámy, máte také někdy pocit, že svému partnerovi vůbec nerozumíte? Prolomte tu zatracenou komunikační bariéru a položte si otázku, jak se dostat do jeho myšlenek. Pošlete svému příteli zprávu, kterou s lehkostí a nevinností zasadíte vaše tajná přání do jeho hlavy. Zvolte si zprávu s přáním, které se během chvíle přepíše v neškodnou banalitu. Uvěří tomu, co viděl? Neuvěří? Jak zareaguje? Kterou cestou se vydá? Dostaňte se do hlavy svého partnera na http://www.dostansedojehohlavy.cz/.
PRVÁK

3. března 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Prvák

Autor: Douglas Rees

Nakladatelství: Baronet


Anotace: Po prvním dni na nové střední škole Vlad Drakul Cody Elliot zjišťuje, že není vše, jak by mělo být. Ostatní spolužáci jsou nadpřirozeně silní, vyhýbají se slunečnímu světlu a neustále si objednávají krev z místní krevní banky. A když mu nový kamarád ukáže své tesáky, Cody nepotřebuje vědět víc - tyhle děti jsou upíři! Zatímco se Cody snaží zapadnout do této tajuplné komunity a s některými spolužáky se spřátelit, naruší odvěkou izolaci panující mezi lidmi a upíry. Následky - některé vážné, jiné vážně vtipné - na sebe nenechají dlouho čekat.