FRANCÚZSKY 15 MINÚT DENNE

7. března 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Francúzsky 15 minút denne

Autor: Caroline Lemoine

Nakladatelství: Slovart


Anotace: Učebnice pro začátečníky a mírně pokročilé. Nevyžaduje žádné předchozí znalosti jazyka, výuka je formou přiměřené slovní zásoby a konverzace. Kniha je rozdělena do tematických celků a zahrnuje oboustranný slovníček i průvodce jídelním lístkem.Jestli jste se někdy chtěli sami naučit francouzsky, rychle a snadno, a nevěděli jste, jak začít, vyzkoušejte tuto knížku. Je opravdu pěkně sepsaná a učíte se, ani nevíte, jak.
Každý den má svou strukturu, od opakování předchozích dní, přes výuku nových slovíček a slovních frází až po využití v praxi. Nechybí samozřejmě ani výslovnost, i když k tomu bych doporučila nějaké nahrávky, protože není nad poslech od rodilých mluvčích. Každý týden je samozřejmě také zakončen opakováním doposud naučených informací.


Vlastně ani nedokážu říct, jak jsem se ke knížce dostala, trochu mě mrzí, že jen v elektronické podobě. Přesto vzhledově vypadá velice dobře, i struktura a jednotlivé zařazení témat, kde nechybí nic důležitého, je vybráno s největším rozmyslem. Dokonce i těch pár stránek, kdy jsem se pokoušela něco naučit, se mi líbilo. Zatím jsem však nenašla pořádně čas, abych se pustila pořádně do studia, ale hodlám to v nejbližší době napravit.
Sice mám knížku ve slovenštině, ale to mi vůbec nevadí, jelikož si tím procvičuji i slovenštinu. Kdyby vám to ale vadilo, najdete knížku i přeloženou do češtiny.
Celá knížka je doplněna i krásnými fotkami, které vám jistě pomohou se naučit francouzsky rychleji.
Za mě rozhodně příručku doporučuji.

Máte nějaké osvědčené metody, jak se naučit cizí jazyk? A který jazyk je podle vás nejkrásnější? :)

Originální název: Eyewitness travel 15-minute French
Rok vydání: 2007
Počet stran: 160
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama