HLEDÁ SE MANŽELKA

28. května 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Hledá se manželka

Autor: Kate Hoffmannová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Představte si, že existuje nádherný, úspěšný a bohatý chlap, který, aby získal to, co chce, se musí oženit. A tak začne chystat svatbu. Jen mu chybí manželka.

Takový muž opravdu existuje - jmenuje se Jordan Prentiss a je úspěšný chicagský podnikatel. Přestože nemá nevěstu, chystá svatbu. Jeho vysněnou partnerkou a potenciální budoucí paní Prentissovou by se měla stát svatební konzultantka Elise Sinclairová.
Jak ta je velice překvapená, když nevěsta nejeví o svatební přípravy vůbec žádný zájem a Jordan se ji dokonce pokouší svádět!
Bude však láska silnější než rozum?


Další knížka od nakladatelství Harlequin, která okouzlí každou.
Už ani nevím, jak jsem se ke knížce dostala, jestli ji náhodou přečetla v knihovně a pak koupila, nebo jen koupila (a kde? V knihovně, antikvariátu nebo na trhu?) nebo ji od někoho dostala, ale to snad není zas tak důležité.
Jo, někteří si možná řeknete, že jsem cvok, číst takovouhle červenou knihovnu, ale víte co? Já tyhle knížky miluju. Nejen, že lidi tam jsou (většinou) šťastní, zažívají nejrůznější situace, které můžou potkat i vás, ale je tam to hlavní - láska. Protože tu si zaslouží každý, ne?
Co se obálky týká, když se to tak vezme, obě jsou teoreticky hodně podobné. Obrázek je tentýž, jen zrcadlově obrácený. Ta ženská má celkem pěkné chlapy… a taky celkem pěkného chlapa. Jen kdyby ten chlap nesundával ty šaty na obálce… více se mi však líbí ta česká obálka, anglická je na mě trochu moc tmavá a taková smutná, kdežto česká je živější a příjemnější.
Když se podíváme na příběh, možná si řeknete, že knížky z tohoto nakladatelství jsou pořád o tom samém, že už nic nového nejde vymyslet. Ale není to pravda. Každá knížka se něčím liší od předchozí, ano, možná někdy při čtení zažívám Déjà vu, ale nevyměnila bych je. Maximálně přibrala další nakladatelství, ale rozhodně neměnila.


Knížka se mi líbí i z toho důvodu, že je napsána čtivě a odpočinkovým způsobem, při ní můžete vypnout a užívat si volnost a romantiku. A také není nijak dlouhá, necelých 200 stránek, na kterých je vlastně všechno, co je třeba. Myslím, že autorka odvedla dobrou práci a k jejím knihám se budu vracet.

Originální název: Wanted: Wife
Rok vydání: 1995
Počet stran: 198
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama