ALTERNATIVNÍ LÉČEBNÉ METODY

16. června 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Alternativní léčebné metody

Autor: Claire Gillmanová

Nakladatelství: MetaforaKdyž jsem dostala nabídku zrecenzovat knížku ALM, neváhala jsem ani chvilku, jelikož sérii Od A do Z miluji. A k tomu mě zajímají různé léčebné metody.

Knížka je rozdělená do několika kapitol popisující celkem sedmdesát různých metod léčení podle nejrůznějších metod, ať již pomocí terapií, smyslů či pohybu. O několika z nich jsem už četla, ať již o aurách, aromaterapii nebo třeba tai-či, našlo se však i několik, které neznám, jmenujme například iridologii nebo zimbaté.
Každá z léčebných metod je popsána jednoduše, takže ji pochopí kdokoliv. Nechybí ani stručné zmínky o historii, průběhu samotné léčby a jejích účincích a dokonce i to, kde najít akreditované léčitele. A nebyla by to edice A - Z, aby zde chyběly fotografie provádějící celou knihu.
Přestože má knížka celých 400 stran, nemusíte se obávat, že byste se jí neprokousali. Můžete si vyhledat jakoukoliv metodu, která vás zaujme a dozvědět se o ní, k čemu vlastně je. Možná že vás zaujmou natolik, že se budete chtít dozvědět něco dalšího a třeba i některé léčebné metody vyzkoušet.
Rozhodně ALM doporučuji, nikdy nevíte, kdy se vám takové informace budou hodit a kdo ví, jestli se s některými z nich třeba nepoznáte podrobněji.

Knížku si můžete koupit třeba zde.


Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Metafora.

Některé mé recenze na knihy z edice A - Z, které rozvádějí některé metody určené v ALM:

(Claire Gillman - autorka)

Originální název: The healing therapies bible
Počet stran: 400
Rok vydání: 2016
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama