Září 2016

CENA NEVINNOSTI

28. září 2016 v 10:38 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Cena nevinnosti

Autor: Rebecca Jamesová

Nakladatelství: YoliAnotace: Tim je obyčejný australský kluk. Pracuje jako kuchař v otcově restauraci, každý den si zasurfuje a dá si pivo. Je se svým životem navýsost spokojený - tedy až do chvíle, kdy ho jeho přítelkyně Lilla vyhodí z bytu s tím, že by měl konečně dospět.
Řízením osudu se Tim stává podnájemníkem v obrovském starodávném a trochu strašidelném domě, který vlastní uzavřená a plachá Anna, dívka s traumatickou minulostí, jež už půl roky nevyšla z domu, neboť trpí agorafóbií (strach z otevřeného prostoru) a záchvaty paniky.

LOLA A KLUK OD VEDLE

24. září 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Lola a kluk od vedle

Autor: Stephanie Perkinsová

Nakladatelství: CooBooAnotace: Začínající návrhářka Lola Nolanová nevěří na módu… věří v kostýmy. Čím výraznější outfit, čím třpytivější, čím zábavnější, čím divočejší - tím líp. Ale Lola je přes neskutečné modely také hodnou dcerou a kamarádkou s velkými plány do budoucna.

SLIB

20. září 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Slib

Autor: Robert Crais

Nakladatelství: MetaforaAnotace: Když si soukromého detektiva Elvise Colea najme žena znepokojená zmizením své sestry, zavede ho pátrání ke zdánlivě obyčejnému rodinnému domku. V normálních domech se však obvykle neskrývají vraždící zločinci s hromadou výbušnin...

DÉMON Z HEX HALL

16. září 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Démon z Hex Hall

Autor: Rachel Hawkins

Nakladatelství: Knižní klubAnotace: Sophie Mercerová si myslela, že je čarodějka. Proto byla ostatně poslána do Hex Hall, nápravného zařízení pro delikventy Prodigia, tedy čarodějky, kouzelníky, víly a podobné bytosti. To si ale myslela ale ještě předtím, než zjistila, kdože je vlastně její otec, a že Archer Cross patří k L´Occhio di Dio, které se snaží Prodigia vyhladit z povrchu zemského - a namísto dalšího polibku mu

SMRTÍCÍ SLIBY

12. září 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Smrtící sliby

Autor: J. D. Robb

Nakladatelství: MetaforaAnotace: Coltraineová přišla do New Yorku z Atlanty, ale jako policistka sloužila už příliš dlouho, aby nevěděla, jak se v džungli velkoměsta ubránit. A přesto přišla o život. Někdo ji zabil její vlastní zbraní pár kroků od domova.
Pro Evu Dallasovou, poručíka Newyorské policie, to ale není jen další v řadě případů. Kromě toho, že zavražděná byla jednou z nich, policistkou, měla vážnou známost s Eviným kolegou a kamarádem patologem Morrisem. Plánovali spolu šťastnou budoucnost, ale tomu všemu učinil neznámý vrah konec.

TAHLE HOLKA BY NEJRADĚJI...

8. září 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Tahle holka by nejraději...

Autor: Susan Donovanová

Nakladatelství: Levné knihyAnotace: Kat Cavanaughová se po dvaceti letech vrací do rodného městečka. Vůbec si nepřipouští, že jí tam přivádí hlavně touha ukázat rodákům, jak úspěšnou ženou se stala. Je plná hořkých vzpomínek na to, jak byla kdysi zavržena milým i rodinou, jak musela v šestnácti letech těhotná vyrazit do neznáma vstříc světu dospělých. Největší dojem touží udělat právě na otce svého syna, jedinou opravdovou lásku svého života...

MALÁ ČARODĚJKA

4. září 2016 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Abeceda věštění / Slabikář magie

Autor: Liliana Fibigerová

Nakladatelství: AlbatrosAnotace: Zajímáš se o lidi kolem sebe a ráda bys o nich věděla víc? Jsi zamilovaná a chceš zjistit, jaký vlastně je, co k tobě cítí a jak si ho získat? Řešíš obtížnou situaci, hledáš správnou cestu, potřebuješ se na problémy podívat z jiného úhlu? Nebo chceš lépe poznat samu sebe? Pak ti tato knížka má co nabídnout. Najdeš zde informace o práci s kyvadlem, jednoduché způsoby výkladu z karet, základy tajemné symboliky čísel - numerologie a mnoho dalších zajímavostí, o kterých bys jako dobrá čarodějka měla něco vědět.