LEO

24. února 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Leo

Autor: Mia Sheridan

Nakladatelství: BaronetAnotace: Evie a Leo spolu vyrůstali v pěstounské rodině a jen jejich přátelství jim pomáhalo přežít těžké období. Jejich pouto během let přerostlo v lásku a oba doufají, že až v osmnácti odejdou z domova, čeká je společná budoucnost.
Leo je však nečekaně adoptován a musí se přestěhovat na druhou stranu země. Společně si s Evie slíbí, že zůstanou v kontaktu a že se pro ni vrátí. Evie však o něm už nikdy neuslyší.

Uplynulo osm let. Evie má dobrou práci. Má přátele. Je spokojená. Pak se však objeví cizí muž a prohlašuje, že jej Leo poslal, aby na ni dohlédl. Evie je Jake sympatický a ani ona jemu není lhostejná. Může však tomuto přitažlivému cizinci důvěřovat? A říká jí o Leovi celou pravdu?


Do Lea jsem se pustila s lehkými obavami, jelikož mě Archer zasáhl, a tak snad není divu, že jsem se obávala, co bude následovat tentokrát. A samozřejmě jsem nebyla ušetřena šoku!
Stejně jako předchozí díl, i tady jsem byla zpočátku lehce zmatená, než jsem si zvykla, kdo je kdo. Ale když se na scéně objevil Jake, přišla na řadu další otázka - kdo je zač a co skrývá? Ovšem když jsem se dozvěděla odpověď na tyto otázky, tak jsem si připadala, jako by mě zamrazili do ledu. Jakože cože? Vážně? To snad nemyslí vážně, to… nemůže to být tak, jak to píšou, vždyť… odmítám se smířit s tím, co se stalo… a zároveň jsem ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo, i když stále mám nějaké nejasnosti, co mi snad objasní další knížka.
I tentokrát jsem s psaním autorky neměla žádné problémy, právě naopak, do knížek Mii se zamilovávám čím dál víc a ještě pár stránek a budu si muset pořídit její knížky i v papírové podobě. Čtou se úplně samy a rychle, jsou nesmírně návykové a rychle jsem se do nich dostala.
I postavy jsou věrohodně napsány, úplně mi tančily před očima, když jsem knížku četla. Nemohla jsem se od nich odtrhnout a jen nerada jsem končila. Věřím, že i další knížky budou tak skvělé. Dokonce i obálky se mi celkem líbí, jsou jednodušší, ale k příběhu sedí.
Pokud vás příběh nalákal, určitě se do něj pusťte, už jen díky tomu záhadnému krasavci a nádherně se rozbíjejícímu vztahu mezi ním a Evii. Do toho trochu mystiky, ale hlavně důvěry a lásky, takový je Leo.


Originální název: Leo
Série: Znamení lásky (2.)
Rok vydání: 2015
Počet stran: 232
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama