Bowling Club u Alberta - Karviná

1. května 2017 v 10:00 | Kit731 a Tom |  Recenze kávočajných zařízení
Po dlouhé době vám přinášíme další recenzi KČZ, tentokráte opět z našeho místa bydliště :D.


Jedná se o

Bowling Club u AlbertaJednoho krásného zimního dne (31. Ledna loňského roku) jsme se rozhodli jít se někde projít a načerpat síly na čerstvém vzduchu (jednou za čas by měl člověk takzvaně pročistit hlavu :)), a jelikož pro nás byli procházky hlavním městským parkem už jednotvárné, rozhodli jsme se projít do parku u nových Lázní Darkov v Karviné-Hranicích (občas to chce změnu :)). Celkem mě překvapilo, když se Tom vydal směr Kaufland, když tam jsme byli nedávno. O to víc, když vešel do areálu Lázní, zvláště když už nebylo ani moc světla.
Po krásné procházce jsme se tedy rozhodli, že se půjdeme někde zahřát (ano, myslím tím zajít si sednout někde na kávu apod. :D). Jelikož kromě mých stravenek, které jsem dostal od své maminky (děkuji :)) jsem u sebe neměl žádnou hotovost, moje volba dalšího KČZ byla jasná. BERTÍK :D Přesněji Albert. A nemyslíme tím teď ten obchodní řetězec.
Při vstupu nás sice přivítal závan cigaretového kouře, ale co už, když jsme tam už vstoupili, tak přece neodejdeme (měli jsme totiž restauraci téměř sami pro sebe :D). Pro mě byla návštěva Alberta úplně první, ani si nejsem úplně jistá, jestli jsem předtím věděla, že tam něco takového je (já vím, bydlím tady už od narození… ale nechodím do restaurací… tedy než jsme se s Tomem začali bavit, tak jsem nechodila).


Obsluha byla příjemná, jelikož měla takový zájem o zákazníky, že sotva jsme si sedli, tak se nás hned zeptala otázkou "co vám mohu nabídnout?", a proto jsem si objednal to, co jsem si objednat nechtěl, jelikož na něj nebyla chuť :D Jo, dodnes si pamatuju Tomův zmatený výraz, když číšnice odešla. Posadil se a otočil se na mě: "Proč jsem si dal pivo, když ho ani nechci?" Směji se tomu dodnes. Myslím, že ani nemusím psát, co jsem si dala já, je to prostě moje klasika (kdo první uhodne, co to bylo, dostane ode mě imaginárního zlatého bludišťáka).
Ani Albert nezůstal bez povšimnutí v ohledu jídla. Tom objednal dvě panini, které také snědl (moc dobře jsem si všimla, jak vypadal hladově. A dvě? To pro něj není problém, když si vzpomeneme na skoro celou pizzu ve Vanile, že?).
Nakonec jsme strávili u Alberta pěkné tři hodinky (odhadem, nekoukala jsem na čas), načež když jsme se rozhodli zaplatit, Tom si objednal ještě narychlo kafe, které chtěl hned na začátku, ovšem to nebylo zase takové zbrzdění (Tom pije kafe strašně rychle - vždyť kafe i čaj má v sobě, zatímco já ještě nejsem ani v polovině svého hrnku).

Závěrem bych o této restauraci chtěl říct, že kdo patří k těm méně náročným zákazníkům a stačí mu základ, vřele doporučuji :) A když máte štěstí, jste tam skoro sami, takže rozumíte vlastním slovům (na rozdíl od Ovečky, ehm). Prostě příjemné prostředí pro příjemný den :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama