JAK PŘEKVAPIT LORDA JACKA

20. května 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Jak překvapit lorda Jacka

Autor: Sally MacKenzie

Nakladatelství: IkarAnotace: Lord Jack, zatvrzelý starý mládenec a nejmladší syn Vévodkyně lásky, úspěšně uniká z osidel vdavekchtivých dam i dohazovačské matky. Miluje svobodu a v žádném případě se nehodlá usadit. Cestou do Londýna se ovšem seznámí se sebevědomou a inteligentní Frances Hadleyovou, která v přestrojení za mladíka míří za bratrem.

Ani ona nemá v úmyslu hledat životního partnera a navzdory společenským konvencím plánuje osamělý život. Zásahem osudu se však oba setkají v zájezdním hostinci a okolnosti je donutí strávit noc v jednom pokoji.
Ačkoli Jack Francesin převlek včas neprohlédl a netušil, že sdílí společné lože se ženou, skandál na sebe nenechá dlouho čekat a zdá se, že jediným východiskem je manželství. Naštěstí se zkompromitovaného páru ujme Vévodkyně lásky a navrhne plán…


Vydávat se za někoho jiného není vždy jednoduché a nakonec vyjde najevo. O svém ví i Frances, která by pro svého bratra udělala snad cokoliv. Ovšem když se jí postaví do cesty statný Jack, má co dělat, aby udržela své utajení pod pokličkou…
Jakousi nešťastnou náhodou jsem se k druhému dílu dostala až po díle třetím, ovšem nijak moc to nevadilo. Ano, ve třetím díle jsem věděla, jak tento díl skončil, ale vzhledem k tomu, že se jedná o romantickou knížku, byl by nesmysl, kdyby to nedopadlo, jak to dopadlo, že? (A tuším, že i vy, kteří jsme nečetli ani jednu knížku ze série, víte, jak to vlastně dopadne)
Líbilo se mi na knížce téměř všechno. To, co dělal Jack pro děti, bylo úžasné. Vzhledem k tomu, jak byl mladý a jakou měl pověst, bych to do něj neřekla. A ten vztah k nim… uvítala bych, kdyby se o nich zase někdy napsalo. A scénka se psem, no prostě tento díl mě mile dostal.


Kdybych se měla vyjádřit k obálce, tak celkem zaváhám. Modelka mi není příliš sympatická, byť z ní není moc vidět. A ten odhalený podvazek? To jako vážně? Ano, chápu, že se jedná o červenou knihovnu, ale opravdu musí odhalovat co nejvíce ze svého těla? Vždyť jsou tu i děti, které si můžou knížky prohlédnout! Ale ten pejsek je sladký. No a šaty se mi taky zamlouvají.
Ta anglická, kterou jsem vybrala, se mi líbí více, je taková prostší, ale milejší, kdybych si mohla vybrat, kterou variantu bych brala, tak rozhodně anglickou, na ni je radost pohledět (a pokud možno s psíkem z české, prosím)


Originální název: Surprising Lord Jack
Série: Vévodkyně lásky (2.)
Rok vydání: 2014
Počet stran: 288
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama