Červen 2017

DOKONALÉ SOUZNĚNÍ

28. června 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Dokonalé souznění

Autor: Sharon Brandosová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Seznámení se známým zpěvákem Buddy Sinclairem přišlo k Sofii jako sněhová bouře, před kterou spolu nalezli úkryt v prosté horské chatě. Vydrží však jejich láska během všedních dní, které nastanou?

PĚTKA OPĚT V AKCI

24. června 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Pětka opět v akci

Autor: Enid Blyton

Nakladatelství: EgmontAnotace: Julián, Dick, George, Anna a pes Tim se sešli znovu - tentokrát o Vánocích. Nikdo z nich netuší, že je v zimě čeká vzrušující dobrodružství - objev tajné podzemní chodby a odhalení zákeřných zlodějů.

ZELENÁ JAKO SMARAGD

20. června 2017 v 17:11 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Zelená jako smaragd

Autor: Kerstin Gierová

Nakladatelství: CooBooAnotace: Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dechberoucí úprk do minulosti a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování - a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit… (pozn. Xemerius se velmi obává, že nikoliv.)

VŠECHNA MÁ PŘÁNÍ

16. června 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Všechna má přání

Autor: Jo Goodmanová

Nakladatelství: Levné knihyAnotace: Matthew Forrester, vikomt Southerton - jinak známý jako South, námořník ze čtveřice gentlemanů z Kompas klubu, je pověřen úkolem rozplést případ vlastizrady a několika vražd. Všechny stopy ho závadějí k herečce Indii Parrové, krásné a talentované hvězdě londýnského divadla... Za podmanivostí mladé ženy cítí South nejen osobní šarm, ale i tajemné kouzlo, pramenící ze záhad, jež obestírají její soukromí. India je rozhodnutá své tajemství navždy a za každou cenu skrývat...

NÁVRHÁŘKA SNŮ

12. června 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Návrhářka snů

Autor: Naomi Hortonová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Lindsay a Ryan jsou dvojicí mladých architektů, kteří se rozhodli vyměnit své osobní štěstí za tvrdou práci. Přes úspěchy i problémy, které život a práce přináší, Ryan pozná, že lásku potřebuje víc než kdy dříve. Ale musí o tom přesvědčit i Lin. Může mu ještě věřit?

VÉVODOVA AFÉRKA

8. června 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Vévodova aférka

Autor: Michelle Celmerová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Charles Frederick Mead má ve svých šestatřiceti letech vše, co si může přát - peníze, moc, šarm na rozdávání a na každém prstu alespoň jednu ženu. Jeho pověst sukničkáře je na ostrově nechvalně známá. Viktorie Houghtonová ale nemá vévodu příliš v lásce, přestože pro něj musí pracovat jako osobní asistentka. Jeho svodům se však těžko odolává a po prvním polibku je Viktoriino srdce zcela ztraceno. Vášeň, která mezi nimi vzplane, již nelze uhasit…

GUVERNANTKA

4. června 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Guvernantka

Autor: Arnette Lambová

Nakladatelství: Levné knihyAnotace: Julie Whiteová opouští slunnou Virginii a po deseti letech se konečně vydává do Skotska, aby zde našla dceru své zemřelé sestry Lillian. Přijme místo guvernantky u nechvalně známého vévody z Vysočiny. Jaké je však její překvapení, když zjistí, že právě jedna z jeho čtyř dcer je její neteří.
Odhalí, která z nich to je? Podaří se jí objevit, proč vlastně Lillian zemřela? A je Lillianiným svůdcem skutečně vévoda? A jak je možné, že se do takového člověka mohla zamilovat?