DOKONALÉ SOUZNĚNÍ

28. června 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Dokonalé souznění

Autor: Sharon Brandosová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Seznámení se známým zpěvákem Buddy Sinclairem přišlo k Sofii jako sněhová bouře, před kterou spolu nalezli úkryt v prosté horské chatě. Vydrží však jejich láska během všedních dní, které nastanou?Další knížka, se kterou jsem strávila nějaký čas v práci (nebojte, pracuju, ale když mám hotovo, tak… snad chápete). Takže dneska, v úterý (recenze vyjde až ve středu), jsem se znovu pustila do čtení Dokonalého souznění.
Už jsem trochu pozapomněla, o čem vlastně knížka byla a ani anotace mi ji moc nepřipomněla, takže jsem se cítila, jako bych knížku četla poprvé (jedna z pozitivních věcí na zapomínání). Eh… co k ní říct? Ne, že by se nečetla dobře, to vůbec ne, ale Buddy/Julian mi byl tak nesympatický už od začátku, prostě takový ten machr, který už od začátku ví, co chce a že to získá. Sebevědomí z něj přímo kape a on po Sofii jde jako slepice po flusu. Prostě se jí vnutí a při každé příležitosti ji olizuje. No jistě, půjdu za úplně neznámým člověkem, začnu ho líbat a vyznávat mu lásku, proč ne?
Popravdě ani obálka mě nijak spešl neoslovila, prostě chlap, ženská a sníh, vlastně obrázek stejný i jako v originálu. Možná kdyby trochu poměnili hlavní hrdiny a trochu více zobrazili krajiny… kdo ví?
Celkově je knížka takový průměr, nebyla špatná, ale že bych ji nějak vyhledávala, to také ne. Jo, někdy si ji zase přečtu, ale pokud budu moci, upřednostním jiné tituly. Tohle se trošku nepovedlo, no…


Originální název: In Perfect Harmony
Rok vydání: 1993
Počet stran: 188
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama