NÁVRHÁŘKA SNŮ

12. června 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Návrhářka snů

Autor: Naomi Hortonová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Lindsay a Ryan jsou dvojicí mladých architektů, kteří se rozhodli vyměnit své osobní štěstí za tvrdou práci. Přes úspěchy i problémy, které život a práce přináší, Ryan pozná, že lásku potřebuje víc než kdy dříve. Ale musí o tom přesvědčit i Lin. Může mu ještě věřit?


Návrhářka snů patří mezi "nové" přírůstky, i když s ní jsem se již kdysi potkala (tedy aspoň mám ten pocit deja vu, jestli chápete).
Ke čtení jsem se dostala jednoho pátečního dne odpoledne (spíše tedy k večeru), když jsem se vrátila z práce (kde jsem přečetla další díl Tří pátračů) a četla jsem. A četla a četla (občas teda koukala na HG2), dokud jsem knížku nedočetla.
Co však říct k ději? Obávám se, že knížka mě tedy moc nezaujala, na mě tam bylo trochu málo akce a celkově knížce něco chybělo. Jo, hlavní zápletka ohledně firmy byla zajímavá, ale to je tak všechno, prostě ne.


Ani ústřední trojice mě neokouzlila, Jeff je padouch, který při první příležitosti zdrhne, Lindsay je tvrdohlavá husička, která prostě musí mít pravdu a Ryan… Ryan je kapitola sama o sobě.
Prostě Návrhářka snů není můj šálek čaje, ačkoliv je celkem lákavá. Ani obálka knihy se mi moc nezamlouvá, tentokrát se vážně nepodařila. Prostě takový průměr.


Originální název: Dream Builder
Rok vydání: 1994
Počet stran: 154
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama