VÉVODOVA AFÉRKA

8. června 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Vévodova aférka

Autor: Michelle Celmerová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Charles Frederick Mead má ve svých šestatřiceti letech vše, co si může přát - peníze, moc, šarm na rozdávání a na každém prstu alespoň jednu ženu. Jeho pověst sukničkáře je na ostrově nechvalně známá. Viktorie Houghtonová ale nemá vévodu příliš v lásce, přestože pro něj musí pracovat jako osobní asistentka. Jeho svodům se však těžko odolává a po prvním polibku je Viktoriino srdce zcela ztraceno. Vášeň, která mezi nimi vzplane, již nelze uhasit…Jistě si vzpomínáte, jak jsem nedávno na FB přidala fotku knížek, které mamka přinesla od své kolegyně. A Aférka byla v první várce, do které jsem se pustila hned.
Musím říct, že i když většinou bývají Harlequinky podobné, takže by si člověk mohl myslet, že ho už nic nepřekvapí, opak je pravdou. I Vévodova aférka mě neskutečně bavila, fandila jsem jak Viktorii, tak Charlesovi, konec mě také rozbrečel. Prostě jsou autoři, kteří opravdu umí napsat dobrou knížku.
Co mě překvapilo, bylo jednání Viktorie, když k ní domů přišli nezávisle na sebe jak její otec, tak Charles. To, co udělala, bych si netroufala hádat ani ve snu, natož abych to provedla! Ale stejně to bylo strašně milé.

(snad jediná jiná obálka, kterou jsem našla. Vidíte ty svaly?)

Zbožňuji vztah mezi oběma mladými lidmi, teda kromě některých maličkostí. To, že se Charles staral o Viktorii a nabídl ji pohled do vyšších vrstev, kam se nedostane jen tak každý, vévoda samotný.
Jsem opravdu vděčná za to, že se knížka ke mně dostala, děkuji mamce i její kolegyni, a rozhodně to není naše poslední setkání. Protože je to naprosto okouzlující


Originální název: The Duke's Boardroom Affair
Rok vydání: 2010
Počet stran: 156
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama