HREJ HRÁČEM

8. července 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Hrej hráčem

Autor: Emma Hart

Nakladatelství: GalateaAnotace: Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne.
Operace Hrej hráčem může začít.

Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou "královnu univerzity", aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena.
Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…


Někteří kluci jsou zkrátka pořádné svině. Zvláště když jim jde jen o to užít si a jít dál. Jeden takový se nachází i v přítomnosti Maddie a jejích kamarádek. Jednou se rozhodnou vzít záležitost do vlastních rukou a udělit Bradenovi lekci…
Už od začátku mi bylo jasné, jak knížka skončí, divila bych se, kdyby skončila jinak. A přesto jsem knížku četla s chutí od začátku až do konce. Prostě se jedná o klasický příběh o tom, že láska a nenávist mají k sobě daleko, ba naopak je dělí jen tenká přepážka.
Po pravdě? Kdyby se kolem mě vyskytoval takový kluk (ehm, ve sboru by se našel), tak bych se mu vyhýbala velkým obloukem (i když to vlastně pro mě není problém), rozhodně bych neudělala takovou věc jako Maddie. Svést někoho, aby se do ní zamiloval, vyspat se s ním a pak ho odkopnout? To jako vážně?
Každopádně nápad je to milý, úplně jsem se rozplývala u chování Bradena (tedy ve většině případů), šlo vidět, že má Maddii opravdu rád (nebo jen hrál nějakou hru?). v jistých okamžicích bych chtěla být na jejím místě, opravdu.


Když se podíváme na obálky, celkem se mi i líbí, i když mám pocit, jako by tam něco chybělo. I tentokrát upřednostňuji tu originální, přestože česká ztrácí jen o kousíček. Dobře se na ni dívá a ani mi nevadí, že není moc barevná, právě naopak, všeho moc škodí.
Jednou bych ráda měla tuhle sérii ve své knihovničce (možná změním názor po přečtení dalších dílů, na které se chystám, ale pokud jsou aspoň tak dobré jako první díl, tak je prostě musím mít).
Doufám, že tohle nebylo naše poslední setkání, jelikož jsem si u čtení odpočinula, zasmála se a pobrečela si. Některé úryvky byly vážně drsné, žhavé a vtipné, Janča by mohla vyprávět (v tomhle ohledu jsem neskutečný Sommer - když je v knížce zajímavá pasáž, prostě ji pošlu dál!).
Knížku doporučuji, nečekejte však žádné hlubokomyslné myšlenky, ani tady nepochopíte mužské myšlení, ale odpočinete si.Originální název: Love game
Série: The Game (1.)
Rok vydání: 2013
Počet stran: 248
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renaiti | Web | 13. července 2017 v 18:34 | Reagovat

Musím říct, že po této knížce už pokukuji poměrně dlouho, ale stále jsem nějak neměla čas nebo odvahu se k ní dostat. Nicméně i tak se mi prostě líbí ta myšlenka, že by nějaká holka měla natolik odvahy nechat sukničkáři ochutnat jeho vlastní medicínu. V normálním světě by se to asi nestalo, každopádně v knihách je možné všechno, takže proč ne :-) Tvoje recenze mě přesvědčila, že kniha opravdu nebude až tak špatná a nejspíše by stála za hřích 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama