Srpen 2017

SOPHIINO PODKROVÍ

28. srpna 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Sophiino podkroví

Autor: Robin Elliotová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Sophie Clarksonová dostane zprávu, že její otec zemřel při výkonu služebních povinností. Brzy na to se dozví, že sama je dalším cílem šíleného vraha. Pomůže jí Tyson MacDonald, který s otcem sloužil v tajné službě?

ZBOŽŇUJU LONDÝN

24. srpna 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Zbožňuju Londýn

Autor: Lindsey Kelková

Nakladatelství: BB/ArtAnotace: Angela Clarková se zamilovala do New Yorku - a ten začíná milovat ji. Když je ale povolána domů do Anglie, najednou hrozí, že svůj zářivý nový život ztratí a vymění ho za déšť, teplé pivo a zlé vzpomínky.
Tomu se říká krok zpátky.
Je tady Mark, bývalý přítel - do New Yorku utekla proto, aby se od něj dostala dál.

NÁVŠTĚVNÍCI

20. srpna 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Návštěvníci

Autor: Ota Hofman

Nakladatelství: AlbatrosAnotace: Píše se rok 2484 a počítač CML (CENTRÁLNÍ MOZEK LIDSTVA) signalizuje přelet neznámého tělesa, které může mít pro Zemi katastrofální následky. Narychlo svolaná Světová rada zvažuje, jak zabránit hrozícímu zániku civilizace 25. století. Jisté řešení nabídne akademik Richard, který je specialistou na historii lidstva. Připomene postavu velkého učence 20. století Adama Bernaua, který už jako malý chlapec objevil princip umožňující přesun kontinentů a zaznamenal jej do svých školních sešitů. Jejich nález by bezpochyby zachránil život na ohrožené planetě Zemi. Vědecká expedice dva muži a dívka vedená akademikem Richardem, se vydává do našeho století, aby našla sešity malého Adama Bernaua...

NÁVRAT JADRANSKÉ SNOUBENKY

16. srpna 2017 v 20:40 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Návrat jadranské snoubenky

Autor: Blanka Čechová

Nakladatelství: Opravdu Skvělé Nakladatelství - O. S. N.Anotace: Který Čech nebo Čehinja nebyli alespoň jednou v životě na čtrnáct dní v Chorvatsku? A kdo alespoň jednou, uprostřed prázdninového rozjaření, nezatoužil všeho nechat a odstěhovat se k moři? Do jižní Dalmácie jezdívala i překladatelka Naďa, dokud nepoznala tamního rybáře Balda a nestrávila v zapadlé rybářské vesnici na poloostrově Pelješac celé léto. Jenže zrovna tak jako pomine prudká zamilovanost, i léto odezní a přijde podzim, ba zima. Jde do tuhého. Naďa a Baldo jsou zasnoubeni a chystají se rozeslat svatební oznámení, pozvánky na tradiční, velkou a hlučnou

LETOPISY NARNIE

12. srpna 2017 v 14:06 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Letopisy Narnie

Autor: C. S. Lewis

Nakladatelství: FragmentAnotace: Svět fantazie vám přináší zcela nový a jedinečný rozměr! Všech sedm příběhů Letopisů Narnie v jedné knížce! Poznejte historii Narnie od jejího vzniku až po poslední bitvu. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí v zemi, kde vládnou kouzla, zvířata mluví a kde se může stát cokoli.

PŘÍRUČKA JADRANSKÉ SNOUBENKY

8. srpna 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Příručka jadranské snoubenky

Autorka: Blanka Čechová

Nakladatelství: MottoAnotace: Že nevíte, co se skrývá pod tajemnými názvy jídel pastašuta nebo bajadéra? V této knize se to dozvíte a získáte i tajné recepty dalmatských hospodyň. Zprostředkuje vám je pravá dalmatská ljubavna priča, lovestory mezi Češkou, která neumí vařit, a Chorvatem, který je naopak králem plotny, a kromě nenadálé pohromy je spojí především láska k moři. Čtěte, vařte, popíjejte víno rudé jako krev, co zrálo na slunných svazích Pelješace, pusťte si nostalgické písně Olivera Dragojeviče a uživajte.

PANNA A KRÁL

4. srpna 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Panna a král

Autor: Jude Deveraux

Nakladatelství: BaronetAnotace: Rodí se 14. století a jen silní, stateční a moudří mohou sjednotit svůj lid, aby odolal protivenstvím. A takový je Rowan, jehož osud předurčil do královské hodnosti. Stejně štědrý byl osud i k Juře, mladé, krásné a bojovné princezně. Setkali se náhodně jako muž a žena a oba přemohla vášeň. Brzy však Jura zjišťuje, že on je obávaný protivník, jenž se právě vrátil z Anglie, aby připravil o trůn jejího bratra, muž jenž chce sjednotit divoké kmeny Lanconie. Jura se cítí oklamána a přísahá odvetu zlatovlasému princi, jehož nádherný zjev ruší její spánek. Rowana však od jeho cílů nedokáže odradit nic, a k nim patří i dobýt zpět srdce nezkrotné krásky, na jejíž sladké rty nedokáže zapomenout.