SOPHIINO PODKROVÍ

28. srpna 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Sophiino podkroví

Autor: Robin Elliotová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Sophie Clarksonová dostane zprávu, že její otec zemřel při výkonu služebních povinností. Brzy na to se dozví, že sama je dalším cílem šíleného vraha. Pomůže jí Tyson MacDonald, který s otcem sloužil v tajné službě?Zůstat na světě sám musí být strašně smutné. A když se k tomu ještě dozvíte, že po vás někdo jde - no to si nedovedu představit. Naštěstí člověk vlastně nikdy není úplně sám, někdo se vždycky najde.
Ač již po několikáté, ani tentokrát mě knížka neomrzela, i když nad některými okamžiky jsem vrtěla hlavou (zvláště tedy, jestli se týkaly jisté osoby…). Opravdu jsem si oblíbila Tysona, který byl prostě k nakousnutí. I když myslím, že měl Sophii říct pravdu hned zezačátku. Ovšem to úplně nebylo jeho vinou, že ano…
Když se nad tím zamyslím, nějak nevím, co ke knížce přesněji říct, nějak nemám slov. Ano, příběh byl dobrý, ne příliš častý, ale milý a čtivý. Celkem jsem si ho oblíbila, i když nepatří mezi mé topky, ale i tak se k němu ráda vrátím.
Teď bych ještě napsala pár slov k obálce. Mno - jak je známo, Herlequin Desire má na svědomí červenou obálku, což sedí k samotnému příběhu. Jenže obrázek na něm se mi už tolik nepozdává. Nevadí mi, že moje knížka je staršího data, takže trochu osahaná a lehce pokrčená, ale ti lidi na ní mi tam nesedí. No, přesněji se mi nelíbí vybraní hrdinové a ani moc křeslo, ve kterém sedí. Stejnou obálku má i originální vydání, což se mi moc nelíbí, kdybych si měla zvolit knížku podle obálky, nevybrala bych si ji.
Celkově knížku beru jako takový průměr, milý průměr.


Originální název: Sophie's Attic
Rok vydání: 1993
Počet stran: 156
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama