Září 2017

MILION ZA DĚDICE

28. září 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Milion za dědice

Autor: Leandra Loganová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Advokátka Caron, která řídí pátrání po dědici miliardáře Ramseye, je v nezáviděníhodné situaci. Klíč k celé záhadě má v rukou muž, jenž jí kdysi zlomil srdce. Má se k němu chovat s chladnou profesionalitou právničky, nebo mu důvěřovat a riskovat , že opět podlehne jeho kouzlu?

TŘETÍ POLIBEK

24. září 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Třetí polibek

Autor: Joanna Mansellová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Bethan tráví dovolenou v Egyptě, ale díky své nezávislé a umíněné povaze se dostane mezi archeology a pátrá s nimi po pokladech dávných faraónů... jejich lesk však úplně bledne vedle silné, mužné osobnosti Maxe Lansdella. Bude to ten pravý můž pro Bethan?

SRDCE REBELKY

20. září 2017 v 19:21 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Srdce rebelky

Autor: Nora Roberts

Nakladatelství: Harper CollinsAnotace: Na pozadí osudové bitvy u Cullodenu na Skotské vysočině, v níž jakobitská vojska utrpěla porážku od Angličanů, se odehrává jiný souboj - mezi mužem a ženou, jehož vítěznou trofejí je čest, respekt a láska. Skotka Serena MacGregorová už od dětství, kdy jejich údolí napadla skupina vojáků, nemá Angličany vůbec v lásce. A přítel jejího bratra

PRVNÍ HROB NAPRAVO

16. září 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: První hrob napravo

Autor: Darynda Jones

Nakladatelství: BETA DobrovskýAnotace: Charley Davidsonová je soukromá detektivka, moderní žena s běžnými starostmi a problémy. To ovšem jenom na první pohled … Ve skutečnosti se narodila jako bytost s nadpřirozenými schopnostmi, která dokáže vstoupit do světa zesnulých. Zemřelé vidí všude kolem, může se jich dotýkat a oni jí pomáhají s řešením případů. Všechno je o to složitější, že vyšetřovatelku sleduje tajuplný muž, "syn Satanův", jehož šarmu Charley nedokáže odolat. Kdo je ten záhadný hrdina, o kterém se jí zdají sny plné vášně? Je vůbec živý, nebo je mrtvý? A co by se stalo, kdyby mu podlehla?

TAJEMSTVÍ VELKÉHO VONTA

8. září 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Tajemství Velkého Vonta

Autor: Jaroslav Foglar / Marko Čermák

Nakladatelství: Václav Vávra


Anotace: Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka se vydávají do starých temných uliček Stínadel, aby pomohli Velkému Vontovi Vláďovi Dratušovi, o němž se šíří zvěsti, že za záhadných okolností přišel o ježka v kleci, nejcennější symbol Vontů. Odhalí při tom další tajemství z dávné vontské historie.