MILION ZA DĚDICE

28. září 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Milion za dědice

Autor: Leandra Loganová

Nakladatelství: HarlequinAnotace: Advokátka Caron, která řídí pátrání po dědici miliardáře Ramseye, je v nezáviděníhodné situaci. Klíč k celé záhadě má v rukou muž, jenž jí kdysi zlomil srdce. Má se k němu chovat s chladnou profesionalitou právničky, nebo mu důvěřovat a riskovat , že opět podlehne jeho kouzlu?Znáte to, peníze hýbou světem. A když se k tomu jedná o záhadného dědice, o kterém mají lidi jen tušení, klidně prodají i vlastní krev, jen aby se k prachům dostali. Nejinak je tomu i v Milionu za dědice.
I tentokrát se jedná o knížečku z nakladatelství Harlequin, který existuje už spoustu let a zná jej spousta lidí, na jejíž přečtení obvykle stačí jen chvíle. A jedna z těch, které mám doma.
Knížka se četla celkem dobře, i když mám pocit, že byla trochu moc uspěchaná, prostě se sejdou dva staří známí, dají se dohromady, pohádají se… a hlavní téma není úplně domyšlené. Prostě to bylo až moc rychlé, relativně snadné a něco mi tam chybělo.
Co jsem si úplně zamilovala, byl vztah mezi Rickem a Splávkem (nebo vlastně malým Rickem, jak se vlastně opravdu jmenuje). Prostě to bylo úchvatné, jak spolu může vycházet muž a malé dítě, kteří nejsou ani pokrevně spříznění (nebo snad ano?).


Co se obálky týká, na ni se pořádně nedá co říct. Je jasné, co asi tak může být nakresleno - dospělý muž a dítě, přesně tak, jako v knížce. Opravdu se mi líbí nasvícení těch postav, takže nejsou v plném světle, tak jsou nedokonalosti skryty, jen mi přijde, že je obálka trošku tmavší, než by měla být. Ale nevadí, není důležitý vzhled, ale obsah, ne?
No i když… Jde vlastně o takový průměr, nebylo to nic extra ani nic hrozného. Trochu bych to vylepšila, domyslela pár detailů a lehce rozvinula dějovou linku, jinak jsem v pohodě. A zajímalo by mě, jak to pokračovalo s Megan a Kylem.


Originální název: The Missing Heit
Rok vydání: 1994
Počet stran: 188
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama