Říjen 2017

BAJKY BARDA BEEDLEHO

Včera v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Bajky barda Beedleho

Autor: J. K. Rowling

Nakladatelství: AlbatrosAnotace:Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera. Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě - právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob - lordu Voldemortovi.

TYGROVA PLAVBA

Pondělí v 19:02 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Tygrova plavba

Autor: Colleen Houck

Nakladatelství: CooBooAnotace: Po přímém střetu s Lokešem, dávným nepřítelem bílého i černého tygra, zažívá Kelsey další šok. Její milovaný Ren se sice vrátil ze zajetí, ale vůbec se na ni nepamatuje. Navíc mu její blízkost přináší fyzickou bolest - každý dotek je pro něj hotové utrpení. Přesto Kelsey s oběma bratry pokračuje v boji za prolomení kletby. Aby dosáhli kýženého cíle, musejí se setkat a utkat s pěti lstivými draky, z nichž některým jako by smysl pro fair play nic neříkal. Kromě toho Ren tak nějak nemá jasno ve svých citech a Kišan v nich zase má jasno až moc. Kelsey to zkrátka jako obvykle nebude mít vůbec jednoduché.

Fantastická zvířata a kde je najít

12. října 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Fantastická zvířata a kde je najít

Autor: Mlok Scamander + J. K. Rowling

Nakladatelství: AlbatrosAnotace: Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše.

RUŠTÍ MAGNÁTI

8. října 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Cena zapomnění / Miliardář bez minulosti / Láska v Paříži

Autor: Carol Marinelli

Nakladatelství: HarlequinAnotace:
Cena zapomnění - Sev by určitě našel na místo své osobní asistentky vhodnější kandidátku než Naomi. Příliš stydlivou, příliš se červenající a za všechno se omlouvající. Jenže Sev si mohl dovolit nechat se vést i jinými motivy než těmi racionálními! Pro Naomi je práce pro Seva krásným utrpením! Tak ráda by vyhověla jeho neomaleným návrhům, ví ale, že nemůže. A pak se jednou ucho utrhne…

BÁJEČNÉ NAKUPOVÁNÍ DO KOČÁRKU

4. října 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Báječné nakupování do kočárku

Autor: Sophie Kinsella

Nakladatelství: B/B artAnotace: Becky se má úžasně. Pracuje v novém londýnském obchodním domě, kupuje s manželem dům svých snů a je těhotná! Její radost násobí zjištění, že ranní nevolnosti lze báječně léčit nákupy! A navíc poprvé v životě nesobecky nakupuje pro někoho jiného. Všechno pro dítě musí mít špičkovou kvalitu, od zařízení dětského pokoje, přes sadu superkočárků, po lékařku, na niž se v těhotenství obracejí všechny londýnské filmové hvězdy a supermodelky a která

Zobawa - Třinec

1. října 2017 v 10:00 | Kit731 a Tom |  Recenze kávočajných zařízení

Slavíme? A jak? No přece zábavně v Zobawě!
Tome už ti je 20 !!! volala na něho Restaurace Zobawa, když zrovna psal na poslední chvíli SMS Hance. "Však já vím!" odpověděl Tom "Domlouvali jsme se, že v 13:00 budu v tvé dominikánské jizbě a budu papat jako o život!"