Prosinec 2017

OHEŇ A VODA

28. prosince 2017 v 10:32 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Oheň a voda

Autor: Simona Ahrnstedtová

Nakladatelství: MetaforaAnotace: Komu otevřete svou třináctou komnatu?
BOLEST, LÁSKA, DŮVĚRA, ZRADA. Co zvítězí, když se z bezpečnosti stane prázdné slovo bez významu?
Svižný román plný skandálních odhalení, jiskřivé erotiky a napínavého děje, který čtenáře zavede do Švédska, New Yorku i afrického Čadu.

CINDER

24. prosince 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

ŠŤASTNÉ A KLIDNÉ VÁNOCE

Název: Cinder

Autor: Marissa Meyerová

Nakladatelství: EgmontAnotace: Šestnáctiletou Cinder považuje většina lidské společnosti za nepovedenou hříčku techniky a její macecha za neúnosné břemeno. Být kyborg ale má i své výhody - mozkové rozhraní poskytuje Cinder nevšední schopnost opravovat věci (roboty, vznášedla, své vlastní nefungující součástky), díky čemuž se stane nejvyhlášenější mechaničkou v Novém Pekingu. Právě tato pověst přivede k jejímu stánku prince Kaie, který potřebuje před výročním bálem opravit porouchaného androida. Princ opravu v legraci nazve otázkou národní bezpečnosti, ale Cinder má podezření, že věc je mnohem vážnější, než jí je princ ochoten prozradit.

MANŽELSKÁ SMLOUVA

20. prosince 2017 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Manželská smlouva

Autor: Jennifer Probst

Nakladatelství: IkarAnotace: Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky - a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?

Dinos - Karviná

1. prosince 2017 v 10:00 | Kit731 a Tom |  Recenze kávočajných zařízení

A je to tady :) Prosinec - Lidé se připravují na "vánoční čas", nakupují dárky, uklízejí si své domovy, připravují hromadu kvalitního a chutného jídla, pečou cukroví, setkávají se se svými bližními a nasávají zimní a zároveň vánoční atmosféru např. posezením u kávy, sledováním pohádek v televizi, děti radostně pobíhají venku a s radostí staví sněhuláky.
Doufám, že na vašem svátečním stole je adventní věnec a že při něm svítí už jedna ze svíček :) jelikož máme 1.prosince a pro nás to znamená, že za 23 dní jsou vánoce a nejen to :) vychází totiž speciální "vánoční vydání" naší oblíbené rubriky "Recenze kávočajných zařízení" Krásný dopoledne :)

Dnešní recenze bude na restauraci

Dinos,