Únor 2018

POLIBEK V NEW YORKU

Dnes v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Polibek v New Yorku

Autor: Catherine Rider

Nakladatelství: CooBooAnotace: Štědrý večer, letiště J. F. Kennedyho, New York. Charlotte už je zase sama. Po roce dostala kopačky od svého amerického přítele a nyní netouží po ničem jiném než se vrátit do bezpečí ke své rodině v Londýně. Ovšem její let je zrušen a ona jen bezradně mačká poukaz na náhradní ubytování v hotelu. Může Štědrý den být ještě horší? Anthony přijede na letiště vyzvednout svou přítelkyni, ale ta se s ním bez okolků přede všemi rozejde. A tak Charlotte dostane nápad: Proč se s Anthonym neseznámit, aby jí dělal průvodce po New Yorku, než jí poletí další letadlo?

BÁJEČNÉ NAKUPOVÁNÍ V HOLLYWOODU

Úterý v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Báječné nakupování v Hollywoodu

Autor: Sophie Kinsella

Nakladatelství: BB/artAnotace: Becky Brandonová (rozená Bloomwoodová) je v Hollywoodu! Jako by celý její dosavadní život směřoval k této chvíli. Přátelí se s filmovými hvězdami… nebo určitě bude, až se konečně setká se slavnou filmovou hvězdou Sage Seymourovou, o jejíž PR se bude starat Beckyin manžel Luke. Becky se s veškerou vervou pouští do vysněné kariéry - být stylistkou nějaké hvězdy. Jenomže se ukáže, že v Tinseltownu není nic tak snadné. Naštěstí jí přijíždí na pomoc kamarádka Suze,... ale tak snadno, jak obě doufaly, to nejde...

DĚDIČKA

16. února 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Dědička

Autor: Amanda Hocking

Nakladatelstvní: Fortuna LibriAnotace: Když bylo Wendy pouhých šest let, matka se ji pokusila zabít. Tvrdila jí, že je monstrum. O jedenáct let později se Wendy začíná obávat, že matka měla tehdy možná pravdu. Dochází jí, že asi není tím, kým si po celý život myslela, že je. Toto poznání jí pomáhá odhalit Finn Holmes.
Finn, záhadný spolužák, zprvu Wendy jen neustále pozoruje. Něco na něm Wendy neskutečně přitahuje, ale zároveň děsí. S jeho pomocí se dozví i pravdu o sobě a svém životě: Jako miminko byla zaměněna s jiným dítětem, chlapcem. Ještě v šoku se Wendy vydá s Finnem za svou pravou matkou. Netuší ale, co ji tam čeká...

PODAŘENÁ DVOJČATA

12. února 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Podařená dvojčata

Autor: Enid Blyton

Nakladatelství: EgmontAnotace: První ze série příběhů ze školy St Clare vypráví o příjezdu dvojčat Patricie a Isabely, která sem nastoupila s nechutí.

JÁ JSEM TY A TY JSI JÁ

10. února 2018 v 10:00 | Kit731 |  Sledovačka

Vítejte u staro-nové rubriky Sledovačka, která se bude věnovat různým filmům, které nejdou použít do Soubojů. Původně se měla objevovat jednou měsíčně, ale nějak se na mě nahrnuly různé filmy, takže desátého a pětadvacátého dne v měsíci se se Sledovačkou setkáme (pokud se na to nevykváknu - ale to mě znáte).
Dnes bych vám chtěla představit film, který pojednává o výměně těl.HISTORIE SVORNÉ SEDMY

8. února 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Historie Svorné sedmy

Autor: Jaroslav Foglar

Nakladatelství: AtosAnotace: Parta dětí z jednoho domu zakládá klub a i přes nepřízeň dospělých společně tráví co nejvíc volného času.

MANŽELSKÁ PAST

4. února 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Manželská past

Autor: Jennifer Probst

Nakladatelství: IkarAnotace: Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně "žhavé zboží" - pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků - jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho "vyvolená" zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…