KxF MOŘEPLAVEC

27. února 2018 v 10:00 | Kit731 |  SOUBOJE

Anotace: K vášnivému setkání Claire s Randallem došlo již dávno. Před dvaceti lety cestovala Claire zpět v čase do 18. století a do náruče galantního Skota jménem Jamie Fraser. Pak se vrátila do svého století, aby porodila jeho dítě. Věřila, že v tragické bitvě u Cullodenu zahynul. Přesto na něj nikdy nezapomněla, A její tělo po něm ve snech stále touží.Pak Claire zjistí, že Jamie přežil. Vrací se k němu a je odhodlaná zůstat s ním v jeho době. Claire si musí zvolit svůj osud a najít odvahu čelit vášni a bolesti, které ji čekají. A také životu nebezpečným intrikám rozpoutaným v rozděleném Skotsku. Čeká ji nebezpečná cesta do neznáma, která navždy zpečetí, nebo definitivně zničí jejich lásku.


Nakladatelství Omega vydalo třetí díl úžasné série Cizinka a Starz vypustilo na svét nové díly seriálu. Obojí se týká stejné záležitosti - přesněji řečeno třetí díl a třetí řada jsou na světě!
Samozřejmě, že jsem si nenechala ujít Mořeplavce, copak jsem blázen? Už i kvůli mamky - byla na tom tak, že si třetí díl (a další také) přečetla v elektronické formě- a to už je co říct, protože tohle a filmy/seriály s titulky prostě nejsou pro ni. Ovšem Cizinka…
Knížku jsem si tentokrát koupila (tak nějak jsem cítila, že se mi jinak do rukou nedostane), protože jsem věděla, že ji budu číst dlouho. Vždycky jen obsah dílu, který měl být onen víkend vysílán na Prima Love (miluju originální znění, ale občas je dabing fajn a stíháte k tomu i pořádně dějství. I když před tím z Primy upřednostňuji ten z AXN), abych mohla srovnávat změny. I když jsem jich pár našla, ani tak mi nevadily a prostě tam seděly.
Jestli mě dobře sledujete delší dobu, víte, že vlastně Mořeplavce jsem teď četla podruhé. Ale to mi nijak nekazilo zážitek ze čtení. Opět a opět jsem se zamilovávala do jednotlivých postav, znovu a znovu prožívala emoční bouře, hltala příběh téměř bez dechu.


Ačkoliv je dost lidí, kteří nemají rádi filmovou obálku, u mě to tak není, právě naopak. Jsem ráda, že na ní jsou právě Jamie a Claire, mohla bych na ně koukat pořád J Jsou to dokonalá dvojka, do které se nedá nezamilovat! Co mi ale trochu vadilo, je nešikovný formát. Ne, nestěžuji si na počet stran ani rozložení - ale poradí mi někdo, jak pohodlně při čtení tu bichli držet? :D
Mořeplavec, ať již knížka nebo seriál, je zkrátka úžasný (jako celá série), těším se na další díly… a tuším, že si brzy dám znovu celý seriál. Ty herecké výkony, emoce, prostředí… kdo by odolal?

Trailer:

+Jamie ♥
+Claire
+láska je silnější než smrt
+Skotsko (nóóó…)
+kolínko
+dobrodružství
+zmínila jsem, že Jamie? ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama