ŽÁBA K ZULÍBÁNÍ

10. března 2018 v 10:00 | Kit731 |  Sledovačka

Anotace: Jessica Spencerová je ta nejúžasnější a nejpopulárnější holka ve škole. Utrpí však pořádný šok, když se probudí v těle třicetiletého, nuzně žijícího muže (Schneider). Rychle zjistí, že život není zdaleka tak jednoduchý! Zvláště pak když jste dívkou, která si potřebuje každé ráno holit plnovous. Jessica zkrátka musí najít způsob, jak se proměnit zpět do své holčičí podoby, a také jak přesvědčit své přátele o tom, že ten chlap je vlastně ona.


V pořadí již třetí film v rubrice Sledovačka, který se věnuje výměně těl, tentokráte školní roztleskávačky a potulného zlodějíčka.


Oficiální trailer:

Film jsem si zamilovala na první sledování, velký dík patří herci Robu Schneiderovi, který je ve svých rolích přesvědčivý a nenahraditelný! To, jak hraje mladou dívku, ta řeč, pohyby, to muselo dát zabrat, než se to naučil. Prostě je úžasný!
Na druhou stranu Jessica jako Jessica (nebo i po přeměně) mi je děsně otravná! Prostě jsem ji neměla ráda. Vlastně když se tak zamyslím… kromě Roba jsem si tam postavy moc neoblíbila.
Jako příběh je skvělý (i když se normálně nemůže stát), sice bez hlubší myšlenky (když nepočítáte to, že krádež má své následky), holt jde poznat, že se jedná o americký film.
Nevím, jak vy, ale Žába k zulíbání mi vždycky zvedne náladu, můžu se na ni koukat opakovaně (teda úplný začátek a konec mě moc nebaví) a vždycky se zasměju.
Viva la Rob.


2002, 104 min
Země původu: USA


Originální název: The Hot Chick
Žánr: Komedie / Fantasy / Romantický
Režie: Tom Brady
Hrají: Rob Schneider, Anna Faris, Rachel McAdams, Andrew Keegan, Matthew Lawrence, Melora Hardin, Adam Sandler, Alexandra Holden, Maritza Murray, Sam Doumit, …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama