BÁJEČNÉ NAKUPOVÁNÍ PŘED SVATBOU

20. dubna 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Báječné nakupování před svatbou

Autor: Sophie Kinsella

Nakladatelství: BB/artAnotace: Becky Bloomwoodové se teď v životě všechno daří. Získala vysněnou práci osobní nákupčí (kdy nakupuje za cizí peníze, a ještě za to bere plat). Bydlí v báječném bytě na Manhattanu se svým přítelem Lukem. Otevřeli si společný účet (i když se občas neshodnou na tom, patří-li módní sukně do výdajů na domácnost). Pak ji Luke požádá o ruku a najednou je její život plný vzruchu. Beckyina maminka chce, aby se vzali v Oxshottu a aby Becky šla v jejích starých nabíraných

svatebních šatech. Lukeova matka chce uspořádat velkolepou hostinu v New Yorku, na níž bude hrát newyorská filharmonie. Becky ví, že by se k některé alternativě měla přiklonit, jenomže ji právě nejvíc baví ochutnávat svatební dorty, zkoušet šaty a prohlížet si svatební dary. Čas utíká, na obou stranách Atlantiku se konají plány a Becky si brzy uvědomí, že se dostala do pěkné kaše.


I třetí dobrodružství bláznivé shopaholičky Becky, jejích přátel, rodiny a Luka jsem si oblíbila a ráda se k němu vracím. Už ani nepočítám, kolikrát jsem knížku (a celkově i sérii) četla, ale jistě vím, že to nebylo naposled. Velkou roli v tom hraje čtivost, vtip a utíkající řádky, od kterých se nebudete chtít odtrhnout.
Teda, řeknu vám, co všechno je schopná udělat Rebecca, aby bylo po jejím. Ale že se nedokáže postavit za jednu věc, ale hraje na dvě strany, to mě fakt už trochu rozčilovalo. Ne, nestěžuju si na psaní, ale na nepředvídatelné reakce Beccy, které jsou občas trochu přehnané. Tohle snad nemůže dělat žádná normální ženská!


Vlastně knížku hodnotím jako slabší ze série. Dokonce ani obálka (česká ani zahraniční) mě nijak zvláště nezajaly, jako jo, jsou relativně pěkné, ale nijak fascinující. I když více se mi líbí původní obálka, ta aspoň naznačuje (to i podle názvu), o čem že děj vlastně bude. I když…
Proběhne vůbec svatba Rebeccy a Luca? A čí maminka ji bude organizovat…?


Originální název: Shopaholic Ties the Knot
Série: Shopaholic (3.)
Rok vydání: 2006
Počet stran: 382
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama