MANŽELSKÁ ZKOUŠKA

4. dubna 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Manželská zkouška

Autor: Jennifer Probst

Nakladatelství: IkarAnotace: Carina a Venezia Conteovy už svoje štěstí v náruči vysněných mužů našly. Julietta, třetí sestra, nese na svých bedrech odpovědnost za rodinné pekařské impérium La Dolce Famiglia a ani ji nenapadne, že by na světě mohlo být něco víc vzrušujícího než její práce…, dokud nepotká Sawyera Wellse. Nejen že neodolatelný je on sám, navíc rozčeří klidné vody Juliettina rodinného přístavu i neodolatelnou nabídkou: co kdyby se La Dolce Famiglia stala exkluzivním dodavatelem a partnerem jeho nového mezinárodního hotelového řetězce?

Julietta se však už v životě jednou spálila a moc dobře ví, že důvěřovat člověku, jehož jediný pohled ji přinutí myslet na "všechno možné", jen ne na práci, je krajně nerozumné… Julietta je vystavena nejtěžší zkoušce svého života: má zahodit jedinečnou šanci, jak pozvednout rodinný podnik, anebo riskovat na první pohled nemožnou kombinaci chladného byznysu a spalující vášně?


Závěrečný díl této úžasné série mě nezklamal, ani při prvním, ani druhém a dokonce ani třetím čtení. Přestože se hlavní myšlenka - dát dohromady dva lidi - opakuje ve všech dílech, vůbec mi to nevadilo. Právě naopak, i když by někdo řekl, že se jedná o stejný můstr, tak se pokaždé chová jinak.
Při čtení jsem si užívala lásky, vášně, přátelství, emocí, o kterých jsem věděla, že nakonec nastanou, i když jsem netušila přesně, kdy nastanou. I když nedokážu přesně říct, který díl mám nejradši, všechny se četly dobře a nemohla jsem se od nich odtrhnout. A jak jistě víte z předchozích dílů, opravdu jsem se zamilovala do obálek, jsou prostě úžasné a chtěla bych si je pořídit i v papíru (a jednou si je i pořídím, to si pište!). A nadšená jsem i z toho, že se v jednotlivých knížkách objevují i předchozí (případně následující) postavy, které jsem si oblíbila (ano, nejsem občas moc náročná, ale postavy od Jenn se mi vážně zamlouvají), takže po mně, prosím, nechtějte žebříček oblíbenosti postav. Protože i když je každá jinak, je svá a jde za tím, co chce. Prostě silné osobnosti s vlastní minulostí, které postupně odhalujeme. A vidíme, co všechno je člověk ochoten udělat kvůli tomu, v co věří.
Každopádně jsem ráda, že jsem se k sérii dostala a těším se na další sérii, která volně následuje na tuto (a hádáte správně, i tu mám rozečtenou, takže na následující recenze se můžete těšit již v následujících měsících). Určitě se zase někdy k Manželství vrátím a budu ji doporučovat dál.


Morgan říká: Tahle knížka předčila asi všechny před tím, byl tam zápal, který se mi strašně líbil. Dvě dominantní duše. Dva vůdci. Není nic zajímavějšího než sledovat jak se oba kvůli sobě mění.


Originální název: Marriage Merger
Série: Manželství s milionářem (4.)
Rok vydání: 2014
Počet stran: 288
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Vampire┼ Erin Walentine Sammael | Web | 6. dubna 2018 v 16:05 | Reagovat

to vypadá zajímavě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama