NĚKDO TO RÁD BLOND

25. dubna 2018 v 10:00 | Kit731 |  Sledovačka


Anotace: Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením!Jeden z filmů, který si můžu pouštět dokola a pokaždé se u něj zasměju. Prostě klasika - když se chlapi převlečou za ženy a snaží se o běžný život, což, jak víme, snadné není. Vlastně už ani nevím, kolikrát jsem ten film viděla, ale rozhodně to nebude naposled (a tento rok se kouknu aspoň ještě jednou, dvakrát).
Přestože, co jsem si četla, se film mnoha lidem nelíbí, žádné takové kolem sebe neznám. Právě naopak - moje okolí se u filmu baví, mnohdy i brečíme smíchy. Po několika zhlédnutí už jsou části, které znám zpaměti (ale hrát v tom bych nemohla).


Opět přemýšlím, jak vůbec lidi můžou nepoznat, že se někdo za ty holky vydává, vždyť vypadají jinak, jsou vyšší, mluví jinak… prostě jsou to jasní chlapi (nebo ženské po hodně nepovedené plastice). A taky mě fascinuje, jak v americké společnosti jsou skupiny, které mají secvičený jeden tanec, který jednoduše převedou v tanečním souboji (a jak vůbec hodnotí taneční souboje? Vždyť každý má svůj vlastní styl, nemůžete srovnávat jablka a petržel, to je prostě něco úplně jiného!)
Vlastně když se zamyslím, co se mi na filmu fakt líbilo, tak můžu říct, že hlášky a výběr postav (teda aspoň většina). Dvěmi slovy - je to dobrá kravina :D Přesto se na ni můžu koukat dokolečka.

Trailer:

2004, 97 min
Země původu: USA


Originální název: White Chicks
Žánr: Krimi / Komedie
Režie: Keenen Ivory Wayans
Hrají: Shawn Wayans, Marlon Wayans, Jaime King, Frankie Faison, Lochlyn Munro, John Heard, Busy Philipps, Terry Crews,…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama