SUPERNÍHRADNÍK

10. dubna 2018 v 10:00 | Kit731 |  Sledovačka

Anotace: Středoškolačka Viola je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka.Je hrozný pocit, když vás někde nechtějí - zvláště, pokud se jedná o něco, co opravdu ovládáte. Třeba, ve Violinině případě, její milovaný fotbal. A proto se rozhodne se vydávat za své dvojče a ukázat, že je jedno, je-li holka nebo kluk, a může hrát fotbal.
Už na první pohled jde poznat, že se jedná o americký film, prostě taková ta ztřeštěná komedie, u které střídavě brečíte smíchy a pak byste nejraději profackovali všechny postavy. I přesto se dá na film dívat (klidně i opakovaně), nejen kvůli hláškám, ale hlavně kvůli Chaningovi (zvláště scény bez trika jsou k sežrání).

Koukli byste nebo ne? :D

Co jsem nikdy nepochopila - jak můžou lidi nepoznat, že se jedná o člověka převlečeného za opačné pohlaví? Jako jo, některé přeměny jsou povedené, ale většinou (a co se ve filmech objevuje) jde jasně poznat, že je něco jinak, než by mělo být. To vážně jsou tak nevšímaví, nebo je to jen záměr scénáristů?
A co vůbec to chování lidí tam? To neberou vůbec ohledy na jiné? A žárlivé scény holek - no, jsem ráda, že takovéhle lidi neznám osobně, asi bych se z nich zbláznila.
Ovšem, jak jsem již vyzdvihla, scény s Chaningem jsou úžasné, on je celkově jako herec skvělý (nebojte, zase se s ním v nějakých recenzích na filmy setkáme). A vůbec by mi nevadilo, kdybych se s ním třeba jednou v budoucnu setkala.

Trailer:

2006, 88 min, 100 min
Země původu: USA/Kanada


Originální název: She's the Man
Žánr: Komedie/Romantický
Režie: Andy Fickman
Hrají: Amanda Bynes, Channing Tatum, Laura Ramsey, Vinnie Jones, David Cross, Julie Hagerty, Robert Hoffman, Alexandra Breckenridge, Jonathan Sadowski, Amanda Crew…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama