BÁJEČNÉ MININAKUPOVÁNÍ

20. května 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Báječné mininakupování

Autor: Sophie Kinsella

Nakladatelství: BB/artAnotace: Becky Brandonová (rozená Bloomwoodová) si myslela, že mít dítě je hračka a že narozením dcerky se jí splnil tajný sen - na celý život si pořídit kamarádku na nakupování. Ale nic není tak jednoduché, jak se zdá. Minnie má k nakupování naprosto odlišný přístup. Kamkoli přijde, zůstává po ní spoušť, jejím nejoblíbenějším slovem je "mojééé" a miluje drahé značkové kabelky.

Navíc je finanční krize, všichni mají hluboko do kapsy - včetně Beckyiných zákaznic v obchodním domě - a navíc Becky s Lukem dosud žijí u Beckyiných rodičů. Aby všem, a zejména svému manželovi, trochu spravila náladu, připravuje mu Becky tajně velkolepou oslavu narozenin. Ale tím nastává řetězec drobných i větších nedorozumění a všechno se ještě víc zkomplikuje…


Becky má skoro všechno, co kdy chtěla - báječného manžela, dcerunku, přátele, dobrou práci, dostatek peněz… jen pevná vůle jí stále schází. A aby toho nebylo málo, jablko nepadá daleko od stromu. Poradí si Becky nebo ztratí hlavu při nákupech?
Knížky od Sophie miluji, zvláště sérii o nenapravitelné shopaholičce.a tak snad není žádné překvapení, že jsem ji četla už několikrát.


Popravdě? Šestý díl mi trochu leze na nervy. Přesněji Becky a její kopie. Nechápejte mě špatně - mám ráda ztřeštěnou Becky i děti - ale co je moc, to je příliš. Prostě si Becky něco zamanula… a šla za tím. A myslím, že by šla klidně i přes zlámané podpatky. Jenže zapomíná, že už není sama (a říkejte si, co chcete, ale Minnie je děsně rozmazlená, po mamince, a dost se s ní jedná v rukavičkách. Určitě od Gucciho).
I přes tyto nešikovné výstupy mám knížku ráda, nevadilo by mi, kdyby to byl zároveň i závěr série (můj názor na BH v Hollywoodu znáte. Když tak se podívejte tady). I když prvenství stále patří prvním dílům, prostě tenhle se trochu táhl a nezaujal mě tak jako ty předchozí.

Nakupování může být zábava, ale nezapomínejte - VŠEHO S MÍROU!


Originální název: Mini Shopaholic
Série: Shopaholic (6.)
Rok vydání: 2011
Počet stran: 384
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama