HĽADANIE VYTÚŽENÉHO DŇA

4. května 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Hľadanie vytúženého dňa

Autor: Jennifer Probst

Nakladatelství: IkarAnotace: V malebnom mestečku Verily v tesnom susedstve NewYorku sa Kate Seymourovej a jej dvom najlepším priateľkám a spoluzakladateľkám zoznamovacej agentúry Kinnections nesmierne darí. No Kate nie je len úspešnou majiteľkou agentúry. Do vienka dostala neobyčajný dar, dotyk, vďaka ktorému s neochvejnou istotou odhalí, či to, čo vzniká medzi dvomi ľuďmi, je láska. Pocíti ho, keď sa dotkne záhadnej knihy ľúbostných zaklínadiel vo svojom obľúbenom antikvariáte... a s ešte väčšou silou, keď stretne Slada Montgomeryho, takmer vo všetkých smeroch úžasného a sexi rozvodového právnika. Slade jedného dňa vtrhne do Kinnections, pretože sa obáva, že praktiky agentúry sú pochybné a

ublížia jeho sestre, Katinej najnovšej klientke. Jediný spôsob, ako presvedčiť tohto zarytého cynika, že agentúra nie je organizovanou bandou sobášnych podvodníčok a že láska nie je prelud, je nájsť mu ženu jeho snov. Podarí sa Kate udržať ich vzájomný vzťah v hraniciach vymedzených zmluvou, keď ju už pri prvom stretnutí nesmiernou silou zasiahne vzrušujúca energia ich vzájomnej príťažlivosti? Alebo sa azda nakoniec aj majiteľka zoznamovacej agentúry zoznámi s mužom svojich snov?


Pamatujete si na Kate a její kamarádky, které mají seznamku? Tak první díl nové série volně navazující na sérii Manželství začíná právě touto agenturou.
Stejně jako předchozí díly i do této jsem se zamilovala na první čtení. A druhé bylo ještě lepší. Přestože děj není nijak zvlášť složitý a vlastně se stále ústřední motiv opakuje, přesto se mi četla stále stejně dobře a já se u čtení bavila.
Hlavní postavy byly příjemné, i když občas na zabití, sice nejsou tak k sežrání jako "můj" Nick a Alex, ale i tak patří mezi mé oblíbence. I když tady jsem měla vícekrát chuť někomu pořádně vrazit. No, někomu… ten člověk má jméno - Slade. On fakt neví, co chce a nikomu nevěří. A je děsně majetnický. Ale jinak je k sežrání, a kdyby ho nakonec Kate nebrala, tak se přihlásím (teda, pokud by nebyl volný Nick).


Každopádně pokud máte chuť na nějakou oddechovou četbu s nenáročným dějstvím, prostě na odreagování, ať již na jeden den (jako spousta čtenářů, i mi trvalo knížku přečíst za chvíli) nebo na delší vzdálenost, klidně sáhněte po knihách od Jennifer, píše vážně dobře. Třeba si ji oblíbíte stejně jako já (a stejně jako já si ji budete chtít pořídit a číst opakovaně. Ačkoliv máte před sebou tolik nepřečtených knih…)


Originální název: Searching for Someday
Série: Hledání (1.)
Rok vydání: 2015
Počet stran: 384
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama