HOSPŮDKA U PARKU - KARVINÁ

1. května 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze kávočajných zařízení

Dnešní recenze bude trochu nezvyklá, jelikož ji budu psát jen já (a podle rozpisu by i delší dobu neměla být v této rubrice další recenze. To víte, moc nikam nechodím…)

Dneska vám představím

Hospůdku u parku.Lokalita vám bude povědomá - jeden z vchodů do Hospůdky se nachází hned u vchodu do Fryštátské chalupy, na kterou si můžete přečíst recenzi tady.
V Hospůdce jsem byla prozatím dvakrát, poprvé to začalo jako náhoda. No, náhoda… mamka hledala nějaké místo na oslavu svých narozenin a po delším hledání se rozhodla právě pro toto místo. A podruhé jsme tu byli o půl roku později na oslavě strejdových narozenin (nejsou náhodou příbuzní? Odpověď - ano, jsou). Málem jsme tu byli i potřetí, o měsíc později na taťkových narozeninách, ale ten se nakonec rozhodl pro domácí oslavu.
Vevnitř je nesmírně příjemná atmosféra, cítím se tam dobře a rozhodně bych všem doporučovala návštěvu. Teda nedovedu si představit, že bych tam šla jen na kafe nebo tak, spíše na nějaké jídlo nebo oslavu (jeden z důvodů, proč jsme tam nebyli s Tomem).
Obsluha tam je také skvělá, při obou návštěvách nás obsluhovala paní, která se ve svém řemeslu vyzná, je milá, příjemná a trpělivá (jak dlouho může člověku trvat vybrat jídlo? Klidně i půl hodiny :D ne můj případ, samozřejmě).


Výzdoba a vůbec celý interiér je nádherný a tématický k danému času, například před Velikonocemi jsme na stolech měli ptáčky v kleci a velikonoční vajíčka (plus malé zelené kytičky a malé smaragdy), květiny a celkově o vypadalo nádherně.
Ke stravování se také vyjádřím nadšeně - ať si objednáte cokoliv, příprava netrvá nijak dlouho, je to pořádná porce a chutná výborně. Za mě můžu doporučit salát s kuřecími kousky a kuřecí kapsu s amerikány, ale když se zamyslím, tak naše rodina okusila asi celé menu a všichni si to pochvalovali, takže tak. S nápoji je to také podobně, teda při poslední návštěvě jsem byla trochu smutná, protože když se objednávalo tvrdší pití, zlákalo mě mojito a jako na potvoru ho neměli. No co, znamení abstinence :D Ale i kafe dělají dobré, druhů je dostatek a opravdu lahodné.

Na menu se můžete podívat na této stránce (oficiální stránky se teprve připravují).

Závěrem malé shrnutí (jako obvykle): nádherná útulná dostupná Hospůdka s milou vstřícnou obsluhou, skvělým občerstvením za slušnou cenu a s domácí atmosférou. V pěkném počasí je možné využít zahrádky, kde je i pár atrakcí pro děti (pískoviště, trampolína).

Nemůžu jinak než udělit pět hrnečků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama