HĽADANIE DOKONALEJ LÁSKY

4. června 2018 v 10:00 | Kit731 |  Recenze KIT731

Název: Hľadanie dokonalej lásky

Autor: Jennifer Probst

Nakladatelství: IkarAnotace: Kennedy Ashová je jedna z trojice atraktívnych majiteliek zoznamovacej agentúry Kinnections sídliacej vo Verily neďaleko New Yorku a má na starosti marketing. V zabehanej práci jej chýbajú nové vzrušujúce podnety a ani v súkromnom živote to nie je nijaká sláva. Keď sa jej do cesty pripletie nový klient, letecký a kozmický inžinier Nathan Ellison Raymond Duncle, priam zajasá. Tomuto zanedbanému chlapovi v špinavom laboratórnom plášti, hrubých okuliaroch a s nemožnými spôsobmi chce nájsť dokonalú manželku. Najprv ho však treba pripraviť - naučiť ho správne konverzovať aj dbať o príťažlivý vzhľad. Kennedy postupne odhaľuje Natov skutočný charakter a pochopí, že po dlhom čase stretla človeka, ktorý jej skutočne rozumie. Rodiacej sa láske však bráni Kennedina profesionálna česť, záväzok nikdy sa nezapliesť s klientmi - ale dá sa srdcu rozkázať?Ano, stále pokračuju ve čtení série a nelituji toho, právě naopak, je lepší a lepší, nemůžu se dočkat kažého dílu!
Stejně jako u předchozích knih jsem byla spokojená s dějem, který, i když byl podobný jiným jejím knížkám, stále byl jiný. I postavy se od sebe navzájem liší, žádný stereotyp nudných jednoznačných postav, kdepak. Prostě Jenn umí, to jde vidět. A tak jako u knih předtím jsem opět nadšená, že se tu vyskytly i postavy z jiných knih, je fajn si naše miláčky připomenout.
Nate je blázen, teda jak se řídí slepě Connorovými radami, není divu, že dopadl, jak dopadl. Teda než se přihlásil do Connections. Ale jako fakt, že pořádně nepoužívá hlavu? Já vím, chlap, ale i tak. A to opálení? No nezlobte se, ale proč se stále vylepšovat, když nám jde o to, aby se někdo zakoukal do našeho pravého já? Copak nechceme, aby nám lidé říkali pravdu? Tak proč bychom je měli šidit? I když tady jde krásně vidět, jak z workaholika jde udělat normálního slušného člověka, který je k světu.


Myslím, že by nebylo na škodu některé z nás (dobře, měl by si tím projít každý) takovou agenturou a potkat svého Nata. Lidi potřebují popostrčit a pomoci, ať již od lidí nebo s pomocí malé knížečky milostných kouzel. I když… opravdu to jsou kouzla nebo to je v každém z nás?


Originální název: Searching for Perfect
Série: Hledání (2.)
Rok vydání: 2015
Počet stran: 376
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mora Leray | Web | 8. června 2018 v 6:24 | Reagovat

Zajímavá knížka a moc pěkná recenze. Pokud vím, tak jsem ji ještě nikde nezahlédla, ale to se může při příští procházce knihkupectvím změnit :-D

2 kit731 | 8. června 2018 v 18:41 | Reagovat

[1]: Díky za reakci :) knížka je fakt úžasná, stejně jako celá série i další autorčiny knížky, určitě doporučuji <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama