JEN TROCHU ŠTĚSTÍ

10. srpna 2018 v 10:00 | Kit731 |  Sledovačka

Anotace: Lindsay Lohan září v roli Ashley - holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat.Kdo by nechtěl být člověkem, který má stále jen štěstí a podaří se mu, na co sáhne? Jistě každý z nás. Naproti tomu bychom určitě netoužili po opaku takového člověka, kdy se nedaří a kazí se, i na co se jen podíváte. Tak přesně o těchto dvou typech je tento film - jak se ze šťastné dívky stane smolařka a naopak.
Film je celkem pohodový, nijak zvlášť náročný a člověk se i párkrát zasměje, ale to je asi tak všechno. I když byl prostě průměrný, stejně si jej občas pustím, abych viděla, že na tom nejsem zas tak špatně.
Herci byli vybráni dobře, Lindsay a Jake se svých rolí zhostili dobře a sedly jim. I další postavy byly fajn, to se filmu vytknout nedá (aspoň u mě ne). Některé předsudky teda byly zvláštní, proč by nemohla hudbu napsat i dívka? A co ten bubeník z McFly?
Celkově však snímek působil slušně. Nenadchne, ale ani neurazí. Pro zahnání dlouhé chvíle je dobrý. I když ten konec byl trochu moc zrychlený.

Trailer:

2006, 103 min
Země původu: USA


Originální název: Just My Luck
Žánr: Romantický / Komedie / Fantasy

Režie: Donald Petrie
Hrají: Lindsay Lohan, Chris Pine, Bree Turner, Samaire Armstrong, Makenzie Vega, Faizon Love, …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama