KxF: VOLÁNÍ KUKAČKY

30. srpna 2018 v 10:00 | Kit731 |  SOUBOJE

Název: Volání kukačky

Autor: R. Galbraith (J. K. Rowling)

Nakladatelství: PlusAnotace: Smrt prominentní modelky je označena za sebevraždu a to i přesto, že její tělo je nalezeno za podivných okolností. Právě to přiměje jejího nevlastního bratra, aby vyhledal soukromého detektiva, Cormorana Strikea.O knížce, kterou se mi podařilo vyhrát (a rovnou dvakrát), jste už možná četli, každopádně recenzi na ni si můžete přečíst tady. A co si myslím o jejím televizním zpracování?
Knížka se mi líbila, to se můžete přesvědčit sami. Ale do seriálu se mi teda moc nechtělo. Jednak kvůli titulkům (víte, že je moc v lásce nemám) a taky kvůli délce. Nakonec jsem si ale našla volnou chvilku a do seriálu se pustila, i když ne úplně nadšeně…
Nakonec jsem ale byla ráda, že jsem to udělala. Ať si říká, kdo chce, co chce, prostě seriál je slušně natočený, i herci se mi zamlouvají. Celkově se seriál drží knižní předlohy, jsem spokojená. A vím jistě, že se k němu někdy v budoucnu vrátím. Nejen k seriálu, ale i ke knížce, protože je od mé oblíbené autorky a vážně mě bavila. Těším se i na jejich pokračování, Hedvábníka a Ve službách zla (a on prý má být i nějaký další? Jupí!).

Trailer:

Originální název: The Cuckoo's Calling

USA 2017, 2 h 54 min
Krimi / Drama

Režie: Michael Keillor
Hrají: Tom Burke, Holliday Grainger, Martin Shaw, David Avery, Leo Bill, Tara Fitzgerald, Kadiff Kirwan, Kerr Logan,…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama